Norėdami nepraleisti naujienų, spauskite LIKE ant mūsų Facebook puslapio


Keliaujame po Italiją! Skrendame iš Vilniaus į Italijos sostinę Romą bei iš jos traukiniu keliaujame į Vezuvijaus ugnikalnio saugomą Neapolio miestą! Už visus lėktuvų bei traukinių bilietus - tik 91,78 eurai!

Roma – Italijos  sostinė (nuo 1870 m.) ir didžiausias miestas, esantis šalies centrinėje dalyje prie Tibro upės. Administracinis ir politinis centras (prezidento, ministerijų būstinės), Lacijo regiono sostinė ir pagrindinis miestas. Didelis turizmo centras, turintis daugybę antikinių ir viduramžių paminklų , turtingas muziejais.

“Visi keliai veda į Romą…”  ne iš piršto laužtas pasakymas. Roma  ir jos mieste įsikūrusi maža valstybėlė Vatikanas, yra svarbus turistų, o ypatingai katalikų bažnyčią išpažystančių žmonių traukos centras.  Išgirdus Italijos šalies pavadinimą, kyla malonūs prisiminimai iš šios kelionės: šiluma, didinga architektūra, skaniausios picos bei sūriai, puikus vynas ir nuostabus laikas čia.`

Trevi, RomaNeapolis - miestas ir taip pat didžiulis uostas pietų Italijoje! Neapolis trečias pagal gyventojų skaičių miestas Italijoje (1,06mln). Didelį vaidmenį miesto ekonominiame gyvenime vaidina, jūrų uostas, kuris pagal aptarnautus keleivius yra 2 pagal dydį pasaulyje po Honkongo.

Neapolis garsus savo futbolo komanda, kuri ir vadinasi miesto vardu! Laikoma, jog jos fanai yra vieni triukšmingiausių Europoje! Antras ne ką mažiau miestą garsinantis objektas yra Vezuvijaus ugnikalnis, kuris randasi prie pat miesto. Kadangi jis laikomas veikiančiu, kartu yra ir vienas pavojingiausių pasaulyje, kadangi jo zonoje gyvena per 3 milijonus žmonių.

neapolis

Kelionės data: Birželio 5 - 11

Kelionės maršrutas: Vilnius - Roma - Neapolis - Kaunas

Kur pirkti lėktuvo bilietus?
Pirmiausiai perkame bilietus: Vilnius - Roma birželio 5
Lėktuvo bilietus nusipirkti galite paspaudę šią nuorodą.

roaPo to renkamės su kuo keliausime iš Romos į Neapolį! Pigiausia yra keliauti traukiniu arba autobusu, kurių bilietų kainos prasideda nuo 9,90 eurų! Kadangi tai savarankiška kelionė, jus iškeliauti iš Romos galite bet kokią dieną, kada tik Jums būtų patogiausia!

Pvz.: traukinio bilietas iš Romos į Neapolį birželio 9 dieną. Bilietus perkame paspaudę šią nuorodą!

truakiPo to perkame lėktuvo bilietus iš Neapolio į Kauną! Atkreipkite dėmesį, jog kelionė prasidės Vilniuje, o pasibaigs Kauno oro uoste!
Lėktuvo bilietus perkame birželio 11 dienai! Tai galite padaryti paspaudę šią nuorodą!

neapNusipirkus pigius lėktuvo bilietus reiktų pagalvoti apie vietą kurioje apsistosite. Siūlytume naudotis booking.com paslaugomis, nes tai pati didžiausia pasaulyje viešbučių rezervavimo sistema, kurioje tikrai atrasite sau tinkantį viešbutį tiek pagal kainos ir kokybės santykį.

Booking.com

NĖRA KOMENTARŲ

KOMENTUOTI