Norėdami nepraleisti naujienų, spauskite LIKE ant mūsų Facebook puslapio


Keliaujame į Italiją! Skrendame iš Kauno į Neapolio miestą tik už 32 eurus į abi puses! Tai žemiausia matyta lėktuvų bilietų kaina į šį Vezuvijaus ugnikalnio saugomą miestą!

Neapolis - miestas ir taip pat didžiulis uostas pietų Italijoje! Neapolis trečias pagal gyventojų skaičių miestas Italijoje (1,06mln). Didelį vaidmenį miesto ekonominiame gyvenime vaidina, jūrų uostas, kuris pagal aptarnautus keleivius yra 2 pagal dydį pasaulyje po Honkongo.

Neapolis garsus savo futbolo komanda, kuri ir vadinasi miesto vardu! Laikoma, jog jos fanai yra vieni triukšmingiausių Europoje! Antras ne ką mažiau miestą garsinantis objektas yra Vezuvijaus ugnikalnis, kuris randasi prie pat miesto. Kadangi jis laikomas veikiančiu, kartu yra ir vienas pavojingiausių pasaulyje, kadangi jo zonoje gyvena per 3 milijonus žmonių.

neapolis

Kelionės data:

Gruodžio 17 - 24
Sausio 21 - 25  (31,98 eurai)
Sausio 21 - 28
Sausio 25 - 28
Sausio 25 - vasario 1

Kelionės maršrutas: Kaunas - Neapolis -  Kaunas

Kur pirkti lėktuvo bilietus?
Lėktuvo bilietus nusipirkti galite paspaudę šią nuorodą.

neaViešbutis
Nusipirkus pigius lėktuvo bilietus reiktų pagalvoti apie vietą kurioje apsistosite. Siūlytume naudotis booking.com paslaugomis, nes tai pati didžiausia pasaulyje viešbučių rezervavimo sistema, kurioje tikrai atrasite sau tinkantį viešbutį tiek pagal kainos ir kokybės santykį.

Booking.com

NĖRA KOMENTARŲ