Norėdami nepraleisti naujienų, spauskite LIKE ant mūsų Facebook puslapio


Pigios atostogos Kanaruose! Skrydžiai į Tenerifę iš Kauno - tik nuo 77 eurų! Tokius pigius skrydžius siūlo Ryanair ir Wizzair oro linijos! 

Tenerifė – didžiausia Kanarų salyno sala, kurioje gyvena beveik milijonas žmonių. Salos sostinė – Tenerifės Santa Krusas. Tenerifė ne veltui  vadinama „Amžinojo pavasario sala“. Švelnus ir šiltas klimatas visus metus vilioja poilsiautojus į salą iš viso pasaulio.

Salos centre stūkso Tenerifės puošmena - Teidės ugnikalnis. Šis ugnikalnis – ne tik aukščiausia Ispanijos viršūnė, bet ir aukščiausias kalnas Atlanto vandenyne. Nuolat turistų lankoma viršūnė dalija salą į dvi klimato zonas – drėgną su gausia augalija šiaurėje ir saulėtą bei sausą pietvakariuose. Kadangi pietinėje salos dalyje yra šilčiau, čia įsikūrę didieji kurortai, kuriuose siūlomos visos įmanomos pramogos turistams: unikalus ugnikalnių peizažas, vandens ir sausumos sportas, kurortai ir neįprasti vulkaninio tamsaus smėlio paplūdimiai.

Pirma priežastis, dėl kurios Kanarų Tenerifė ypač patraukli poilsiautojams iš rimtą žiemą turinčių šalių, yra subtropinis, tačiau švelnus jūrinis klimatas. Visus 12 mėnesių jūra tinka maudynėms, oro temperatūra šiltuoju metų laiku svyruoja tarp 26-28 °C, žiemą – tarp 20-22 °C.

Kelionės data:  Spalio 11 - 22

Kur pirkti lėktuvo bilietus?
Reikės pirkti 4 atskirus bilietus pagal žemiau pateiktą pavyzdį!

Skrydis: Kaunas - Londonas, perkame čia.

Skrydis: Londonas - Tenerifė perkame čia.  

Skrydis: Tenerifė - Londonas perkame čia.

Skrydis: Londonas - Kaunas perkame čia.  

Viešbučiai Tenerifėje
Nusipirkus pigius lėktuvo bilietus reiktų pagalvoti apie vietą kurioje apsistosite. Siūlytume naudotis booking.com paslaugomis, nes tai pati didžiausia pasaulyje viešbučių rezervavimo sistema, kurioje tikrai atrasite sau tinkantį viešbutį tiek pagal kainos ir kokybės santykį.
Booking.com

NĖRA KOMENTARŲ

KOMENTUOTI