Norėdami nepraleisti naujienų, spauskite LIKE ant mūsų Facebook puslapio


Ryanair šiandien paskelbė didžiulį lėktuvo bilietų išpardavimą, kurio nuolaidos siekia iki 20 procentų. Ta proga atpigo ir skrydžiai iš Londono į Kanarų salas! Tiesioginiai skrydžiai - tik nuo 26 svarų!

Gran Kanarija yra trečia pagal dydį sala Ispanijai priklausančiame Kanarų salyne, kuris yra Atlanto vandenyne, 210 km nuo šiaurės vakarų Afrikos ir už 4420 km nuo Vilniaus. Svarbiausias miestas – Las Palmas de Gran Kanarija.

Saloje galima rasti ir įkaitusio smėlio dykumų, ir subtropinių miškų, ir užgesusių ugnikalnių, ir kalnų. Per salos vidurį eina El Kumbre kalnų grandinė su aukščiausia salos viršukalne Las Nieves, siekiančia 2000 m. aukštį virš jūros lygio. Pušynus saloje keičia kavos, bananų plantacijos, abrikosų sodai, migdolų ir palmių giraitės. Tokios gamtos įvairovės tokiame nedideliame plote niekur kitur pasaulyje nerasite. Sala net vadinama miniatiūriniu žemynu, kadangi čia galima rasti įvairiausių klimato zonų.

Sakoma, kad Gran Kanarijoje – amžinas pavasaris, nes žiemą oro temperatūra nenusileidžia žemiau 20°C, vasarą retai viršija 30°C. Vandens temperatūra svyruoja tarp 18°C žiemą ir 22°C vasarą. Vietiniai teigia, kad dėl palankaus vėjo Gran Kanarijoje buriuoti galima kasdien. 43 proc. salos teritorijos paskelbtos saugomomis gamtinėmis zonomis, čia įkurti net 8 draustiniai. Verta kovo mėnesį saloje pamatyti ir migdolų žydėjimo metą - kalnuose migdolai apaugę beveik visus šlaitus, tad žydint atrodo tarsi jie būtų padengti sniegu.

Skrydis iš Londono į Lanzarotę

Gruodžio 4 - 14
Gruodžio 6 - 13
Gruodžio 13 - 20

Norėdami nusipirkti bilietus ar pakeisti kelionės datą, tai galite padaryti paspaudę šią nuorodą.

lanza

Skrydis iš Londono į Gran Kanariją

Gruodžio 5 - 12
Sausio 9 - 16

Norėdami nusipirkti bilietus ar pakeisti kelionės datą, tai galite padaryti paspaudę šią nuorodą.

gran-kanarija

Skrydis iš Londono į Fuerteventūrą

Gruodžio 5 - 12
Gruodžio 12 - 22
Sausio 14 - 24

Norėdami nusipirkti bilietus ar pakeisti kelionės datą, tai galite padaryti paspaudę šią nuorodą.

fuert

Skrydis iš Londono į Tenerifę

Gruodžio 4 - 14
Gruodžio 11 - 18
Sausio 7 - 18

Norėdami nusipirkti bilietus ar pakeisti kelionės datą, tai galite padaryti paspaudę šią nuorodą.

teneNorėdami nusipirkti pigius lėktuvo bilietus, siūlytumėme nedvejoti – kuo pasiūlymas geresnis, tuo bilietai bus greičiau išpirkti. Jeigu Jus domina kitos kelionių kryptys ir norite sužinoti pigiausių bilietų pasiūlymus bei turite klausimų, prašome kreiptis nurodytais kontaktais. Pasistengsime su Jumis kuo greičiau susisiekti ir pasiūlyti Jums geriausius variantus.

Viešbučio užsakymas:
Nusipirkus pigius lėktuvo bilietus reiktų pagalvoti apie vietą kurioje apsistosite. Siūlytume naudotis booking.com paslaugomis, nes tai pati didžiausia pasaulyje viešbučių rezervavimo sistema, kurioje tikrai atrasite sau tinkantį viešbutį tiek pagal kainos ir kokybės santykį. Kadangi mes neimame jokių mokesčių už teikiamas akcijas ir pigių lėktuvo bilietų paieškas, būtume labai Jums dėkingi jei viešbučius rezervuotumėte per mūsų booking.com paieškas kurias rasite kiekvienos naujienos apačioje.  Tai padeda mums judėti toliau ir stengtis atrasti vis geresnių pasiūlymų, kuriais galime dalintis su Jumis.


Booking.com

NĖRA KOMENTARŲ