Norėdami nepraleisti naujienų, spauskite LIKE ant mūsų Facebook puslapio


Atpigo skrydžiai iš Vilniaus į Kanarų salyne esančią Lanzarotės  salą! Skrydžiai  į per 4200 km nutolusią Lanzarotę  - tik nuo 105.66 eurų į abi puses! 

Lanzarotė – Kanarų salynui priklausanti Ispanijos sala, yra įsikūrusi Atlanto vandenyne. Sala anksčiau  yra stipriai nukentėjusi nuo labai stiprių ugnikalnių šiuo metu visiškai „atsigavusi“ ir puikiai vysto turistinę veiklą. Dėl nuostabaus kraštovaizdžio ir aktyvių pramogų nemažai žmonių atkeliauja į šią salą siekdami maloniai praleisto laiko. Pagrindinis miestas saloje – Aresifė, esantis rytinėje pakrantėje. Čia visada rasite pramogų, turėsite dideles galimybes išsirinkti nakvynę viešbutyje, kuriais „nuklota“ visa pakrantė.

Klimatas Lanzarotėje kaip ir visuose Kanaruose yra švelnus ir stabilus ištisus metus, todėl neveltui Kanarų salos yra vadinamos amžinojo pavasario salomis! Lanzarotės sala yra pati sausiausia iš visų Kanarų salų, todėl čia lietų pamatysite ne taip ir dažnai.

Kelionės data:  Lapkričio 22 - Lapkričio 29

Kelionės maršrutas: Vilnius - Milanas - Lanzarotė - Londonas - Vilnius

Kur pirkti lėktuvo bilietus?

Lėktuvų bilietus perkame per Wizzair ir Ryanair puslapius, pagal žemiau pateiktos nuotraukos informaciją.

Wizzair bilietus  perkame   čia!

Vilnius - Milanas           11.22 

Ryanair bilietus perkame paspaudę šią nuorodą!

Milanas - Lanzarotė      11.22,

Lanzarotė - Londonas   11.29,

Londonas - Vilnius        11.29.

lanzarot

Viešbučio užsakymas:

Lansarotėje apartamentų pasirinkimas tikrai gausus, rasite tiek prabanga tviskančių apgyvendinimo įstaigų tiek paprastesnių!

Pavyzdžiui  Apartamentos THe Las Gaviotas su pasakišku vaizdu į vandenyną, kurį rasite paspaudę nuorodą Lapkrikčio 22 - 29 dvivietis kambarys Jums kainuotų nuo 504 eurų su įskaičiuotais pusryčiais!! Daugiau informacijos rasite čia.

lanzar

102698571

Daugiau pasiūlymų ieškokite  booking.com, nes tai pati didžiausia pasaulyje viešbučių rezervavimo sistema, kurioje tikrai atrasite sau tinkantį viešbutį tiek pagal kainos ir kokybės santykį.


Booking.com

NĖRA KOMENTARŲ

KOMENTUOTI