Norėdami nepraleisti naujienų, spauskite LIKE ant mūsų Facebook puslapio


Jei atsibodo atostogauti Europoje ir norisi kažko naujo, šis pasiūlymas būtent Jums! Tiesioginiai skrydžiai iš Amsterdamo į Dominikos kurortą Punta Kaną bei viešbutis savaitei su viskas įskaičiuota - tik 581 euras asmeniui! Amsterdamą iš Lietuvos galite pasiekti su Airbaltic lėktuvais arba Vilniaus ar Kauno miestų skristi su Wizzair kompanijos lėktuvais iki Eindhoveno miesto ir iš ten keliauti iki Amsterdamo!

Dominikos Respublika - daugiaveidė sala. Nuo Dominikos Respublikos Kolumbas pradėjo Naujojo Pasaulio užkariavimą. Šalyje vis dar ryškus kolonizavimo kultūrinis palikimas, ypač šalies sostinėje Santo Dominge. Salos viduryje esanti kalnų virtinė apsupta tropinių miškų. Balto smėlio paplūdymiai vilioja plaukikus, nardytojus ir burlentininkus. Gamtos mylėtojai čia galės klaidžioti po atogrąžų ir mangrovių miškus, kopti į kalnus ar taškytis upėse bei kriokliuose.

Dominika garsėja puikiais paplūdimiais, kurie traukia jėgos aitvarų ir banglenčių sporto aistruolius. Ypač gražiais paplūdimiais garsėja Punta Canos ir Puerto Platos kurortai. Šalies sostinė pasižymi įprastu didmiesčiams šurmuliu, o architektūroje jaučiamas istorijos palikimas.

dominikasKelionės data: Birželis

Kur pirkti lėktuvo bilietus?
Norėdami nusipirkti bilietus ar pakeisti kelionės datą, tai galite padaryti  paspaudę šią nuorodą. Puslapis yra olandų kalba, todėl nemokantiems šios kalbos rekomenduojame naudotis vertėjų pagalba.

puntaNorėdami nusipirkti pigius lėktuvo bilietus, siūlytumėme nedvejoti – kuo pasiūlymas geresnis, tuo bilietai bus greičiau išpirkti.

Viešbučio užsakymas:
Nusipirkus pigius lėktuvo bilietus reiktų pagalvoti apie vietą kurioje apsistosite. Siūlytume naudotis booking.com paslaugomis, nes tai pati didžiausia pasaulyje viešbučių rezervavimo sistema, kurioje tikrai atrasite sau tinkantį viešbutį tiek pagal kainos ir kokybės santykį.Booking.com

NĖRA KOMENTARŲ