Norėdami nepraleisti naujienų, spauskite LIKE ant mūsų Facebook puslapio


Tiesioginiai skrydžiai iš Londono ir Mančesterio miestų  į Karibų salą - Arubą! Pirmyn ir atgal bilietai kainuos - 269 svarus! 

Arubos sala priklauso vienai iš Nyderlandų karalystės valdomų teritorijų, esančių netoli Venesuelos krantų. Nyderlandų Karalystė (Nyderlandai arba Olandija) – federacinė valstybė, sudaryta iš Nyderlandų europinės dalies, esančios vakarų Europoje, prie Šiaurės jūros, besiribojančios su Belgija ir Vokietija bei Nyderlandų Antilų ir Arubos. Salos plotas yra 193 km2, tai pati mažiausia ir labiausiai į vakarus nutolusi sala Karibų jūroje.

Aruboje naudojama oficialioji nyderlandų kalba, tačiau praktiškai visi salos gyventojai puikiai kalba anglų ir ispanų kalbomis. Be to, kasdieniniame gyvenime arubiečiai tarpusavyje naudoja taip vadinamą „papiamento“, kuri, pasirodo, yra nyderlandų, ispanų, portugalų ir anglų kalbų bei vietinių indėnų tarmės mišinys. 

Kelionės data:

Iš Londono: Birželio 20 - liepos 4
Iš Mančesterio: Birželio 19 - liepos 3

Kur pirkti lėktuvo bilietus?
Norėdami nusipirkti bilietus ar pakeisti kelionės datą, tai galite padaryti  paspaudę šią nuorodą.

arubaViešbučio užsakymas:
Nusipirkus pigius lėktuvo bilietus reiktų pagalvoti apie vietą kurioje apsistosite. Siūlytume naudotis booking.com paslaugomis, nes tai pati didžiausia pasaulyje viešbučių rezervavimo sistema, kurioje tikrai atrasite sau tinkantį viešbutį tiek pagal kainos ir kokybės santykį.
Booking.com

NĖRA KOMENTARŲ

KOMENTUOTI