Norėdami nepraleisti naujienų, spauskite LIKE ant mūsų Facebook puslapio


Labai pigūs skrydžiai į San Franciską! Skrendame iš Stokholmo miesto vos nuo 199 eurų į abi puses! Keliaujame su Finnair oro linijomis.

San Franciskas - miestas vakarinėje JAV pusėje, Kalifornijos valstijoje. Vienas didžiausių JAV uostų prie Ramiojo vandenyno. Tai vienas iš trijų populiariausių pasaulio miestų, kuris įkurtas ant 40 kalvų ir iš trijų pusių apsuptas vandens. Vietiniai gyventojai jį vadina „Amžinos vasaros miestu“. Čia rasite gražius parkus, architektūrinius paminklus, įdomius muziejus ir linksmai praleisite laiką.

Šalti vandenyno vandenys ir aukšta oro temperatūra sukuria unikalų fenomeną – San Francisko rūkus, kurie vasarą gali tvyroti virš miesto ištisomis dienomis. „Auksinių vartų“ tiltas žinomas pasaulyje kaip vienas gražiausių ir ilgiausių (1970 metrų).

Kelionės data: 

Gegužės 6 - 13
Gegužės 6 - 20
Gegužės 8 - 20
Gegužės 13 - 20

Kur pirkti lėktuvo bilietus?
Norėdami nusipirkti lėktuvų bilietus į San Franciską, tai galite padaryti paspaudę šią nuorodą!

san

 

Viešbučio užsakymas
Nusipirkus pigius lėktuvo bilietus reiktų pagalvoti apie vietą kurioje apsistosite. Siūlytume naudotis booking.com paslaugomis, nes tai pati didžiausia pasaulyje viešbučių rezervavimo sistema, kurioje tikrai atrasite sau tinkantį viešbutį tiek pagal kainos ir kokybės santykį. 

Booking.com

NĖRA KOMENTARŲ