Norėdami nepraleisti naujienų, spauskite LIKE ant mūsų Facebook puslapio


Paskutinės minutės pasiūlymas skrydžiams į Dominiką! Lėktuvų bilietai iš Briuselio į Punta Kanos kurortą - tik 252 eurai į abi puses! Iš Vilniaus į Briuselį nuskrisite - tik už 52 eurus į abi puses! Skrydžiai jau už savaitės.

Dominikos Respublika - daugiaveidė sala. Nuo Dominikos Respublikos Kolumbas pradėjo Naujojo Pasaulio užkariavimą. Šalyje vis dar ryškus kolonizavimo kultūrinis palikimas, ypač šalies sostinėje Santo Dominge. Salos viduryje esanti kalnų virtinė apsupta tropinių miškų. Balto smėlio paplūdymiai vilioja plaukikus, nardytojus ir burlentininkus. Gamtos mylėtojai čia galės klaidžioti po atogrąžų ir mangrovių miškus, kopti į kalnus ar taškytis upėse bei kriokliuose.

Dominika garsėja puikiais paplūdimiais, kurie traukia jėgos aitvarų ir banglenčių sporto aistruolius. Ypač gražiais paplūdimiais garsėja Punta Canos ir Puerto Platos kurortai. Šalies sostinė pasižymi įprastu didmiesčiams šurmuliu, o architektūroje jaučiamas istorijos palikimas.

dominikasKelionės data: Gegužės 17 - 26

Kur pirkti lėktuvo bilietus?

Šioje kelionėje savaitę praleistumėte Dominikoje bei grįžtant atgal į Lietuvą, 2 dienas Belgijos sostinėje Briuselyje!

Pirmiausia perkamės lėktuvų bilietus: Briuselis - Punta Kana - Briuselis, gegužės 17 - 24 dienomis. Lėktuvų bilietus nusipirksite paspaudę šią nuorodą!

dominika

 Toliau perkame lėktuvų bilietus: Vilnius - Briuselis - Vilnius, gegužės 16 - 27 dienomis. Lėktuvų bilietus galite nusipirkti  paspaudę šią nuorodą.

briuselis

Norėdami nusipirkti pigius lėktuvo bilietus, siūlytumėme nedvejoti – kuo pasiūlymas geresnis, tuo bilietai bus greičiau išpirkti.

Viešbučio užsakymas:
Nusipirkus pigius lėktuvo bilietus reiktų pagalvoti apie vietą kurioje apsistosite. Siūlytume naudotis booking.com paslaugomis, nes tai pati didžiausia pasaulyje viešbučių rezervavimo sistema, kurioje tikrai atrasite sau tinkantį viešbutį tiek pagal kainos ir kokybės santykį.Booking.com

NĖRA KOMENTARŲ