Norėdami nepraleisti naujienų, spauskite LIKE ant mūsų Facebook puslapio


Labai pigūs lėktuvo bilietai į smėlėtąjį Maroką! 1930 – aisiais čia dažnai lankydavosi Antuanas de San – Egziuperi, o vėliau miestą pamėgo graikų milijonierius Aristotelis Onasis ir britų ministras Vinstonas Čerčilis. Tiesioginiai lėktuvo bilietai iš Londono ir Liverpulio į  Marakešą! Viešbučio pasiūlymus rasite žemiau naujienoje.

Marakešas  – ketvirtas pagal dydį Maroko miestas bei vienas iš keturių „Maroko imperatoriškųjų“ miestų (kiti – Rabatas, Fesas ir Meknesas) įsikūręs šalies centrinėje dalyje, šalia Aukštųjų Atlaso kalnų papėdės. Miesto senamiestis įtrauktas į Unesco saugomų objektų sąrašą.

Berberų, arabų ir maurų kultūra, rytietiški prieskoniai, Saharos dykumos peizažas, Atlaso kalnai tolumoje, žavingos slaptynės… ir viskas su prancūzišku akcentu. Šiame Maroko mieste egzotiškų detalių pilna visur: autentiškais motyvais puošti viešbučiai, užslėpti kampeliai senamiesčio gatvelėse, marokietiškas maistas ir gėrimai tradicinio stiliaus kavinėse, amatininkų dirbiniai ir kiti suvenyrai spalvingose ir chaotiškose turgavietėse, mečetės ir minaretai, sustiprinantys marokietiško sąmyšio dvasią. Neveltui šiame mieste dažnai atostogas leisti mėgdavo Vinstonas Čerčilis.

marcKelionės data:
Iš Londono: 12.03 - 12.10
Iš Liverpulio: 12.05 - 12.12

Norėdami nusipirkti bilietus ar pakeisti kelionės datą, tai galite padaryti  paspaudę šią nuorodą.

marrlo

Apsigyventi siūlome ,,Hostel Riad Marrakesh Rouge'' hostelyje, kuris yra tikrai neblogas variantas kaip už tokia mažą kainą! 7 nakvynės šiame viešbutyje dviems asmenims kainuos nuo 101 euro. Žinoma viešbutį galite rinktis savo nuožiūra ir tai rekomenduojame daryti Hotelscombined.com tinklalapyje, kur tikrai išsirinksite geriausią variantą.Norėdami nusipirkti pigius lėktuvo bilietus, siūlytumėme nedvejoti – kuo pasiūlymas geresnis, tuo bilietai bus greičiau išpirkti. Jeigu Jus domina kitos kelionių kryptys ir norite sužinoti pigiausių bilietų pasiūlymus bei turite klausimų, prašome kreiptis nurodytais kontaktais. Pasistengsime su Jumis kuo greičiau susisiekti ir pasiūlyti Jums geriausius variantus.

mar maro

Viešbučio užsakymas:
Nusipirkus pigius lėktuvo bilietus reiktų pagalvoti apie vietą kurioje apsistosite. Siūlytume naudotis Hotelscombined.com paslaugomis, nes tai pati didžiausia pasaulyje viešbučių palyginimo sistema, kurioje tikrai atrasite sau tinkantį viešbutį tiek pagal kainos ir kokybės santykį. Kadangi mes neimame jokių mokesčių už teikiamas akcijas ir pigių lėktuvo bilietų paieškas, būtume labai Jums dėkingi jei viešbučius rezervuotumėte per mūsų viešbučių paieškas kurias rasite kiekvienos naujienos apačioje. Tai padeda mums judėti toliau ir stengtis atrasti vis geresnių pasiūlymų, kuriais galime dalintis su Jumis.

NĖRA KOMENTARŲ