Norėdami nepraleisti naujienų, spauskite LIKE ant mūsų Facebook puslapio


Marakešas - miestas dažnai matomas įvairiuose filmuose! Sausį, iškeiskime žiemą į šilumą, kurią siūlo Marokas! Skrydžiai iš Vilniaus į vieną lankomiausių Maroko miestų Marakešą - tik nuo 109 eurų į abi puses!

Marakešas  – ketvirtas pagal dydį Maroko miestas bei vienas iš keturių „Maroko imperatoriškųjų“ miestų (kiti – Rabatas, Fesas ir Meknesas) įsikūręs šalies centrinėje dalyje, šalia Aukštųjų Atlaso kalnų papėdės. Miesto senamiestis įtrauktas į Unesco saugomų objektų sąrašą.

Berberų, arabų ir maurų kultūra, rytietiški prieskoniai, Saharos dykumos peizažas, Atlaso kalnai tolumoje, žavingos slaptynės… ir viskas su prancūzišku akcentu. Šiame Maroko mieste egzotiškų detalių pilna visur: autentiškais motyvais puošti viešbučiai, užslėpti kampeliai senamiesčio gatvelėse, marokietiškas maistas ir gėrimai tradicinio stiliaus kavinėse, amatininkų dirbiniai ir kiti suvenyrai spalvingose ir chaotiškose turgavietėse, mečetės ir minaretai, sustiprinantys marokietiško sąmyšio dvasią. Neveltui šiame mieste dažnai atostogas leisti mėgdavo Vinstonas Čerčilis.

marokas54

Kelionės data: Sausio 15 - 24

Kelionės maršrutas: Vilnius - Londonas - Marakešas - Milanas - Vilnius

Kur pirkti lėktuvo bilietus?
Lėktuvų bilietus perkame Ryanair svetainėje.Skrydžių informaciją rasite žemiau esančiame paveikslėlyje!

mara

Viešbučio užsakymas:
Nusipirkus pigius lėktuvo bilietus reiktų pagalvoti apie vietą kurioje apsistosite. Siūlytume naudotis booking.com paslaugomis, nes tai pati didžiausia pasaulyje viešbučių rezervavimo sistema, kurioje tikrai atrasite sau tinkantį viešbutį tiek pagal kainos ir kokybės santykį.


Booking.com

NĖRA KOMENTARŲ