Norėdami nepraleisti naujienų, spauskite LIKE ant mūsų Facebook puslapio


Puikus kombinuotas pasiūlymas iš Ryanair ir Wizzair oro linijų! Tiesioginiai skrydžiai į meilės miestą Paryžių iš Vilniaus - tik 34,98 eurai už skrydžius į abi puses! O turintiems Wizzair lojalumo kortelę vos nuo 24,98 eurų! 

Paryžius - didžiausias Prancūzijos miestas, kuriame kartu su priemiesčio teritorija gyvena apie 12 mln. žmonių. Miestas pastatytas Senos upės vingyje, abiejuose upės krantuose. Miestas visame pasaulyje gerai žinomas dėl gausybės istorinių paminklų bei savo unikalios kultūros.

Paryžius vienas romantiškiausių pasaulio miestų, žavintis savo  įstabia architektūra.
Tai – meilės, romantikos, stiliaus ir mados, meno ir kultūros miestas. Miestas, užburiantis savo prabanga ir, kartu, paprastumu. Paryžiuje galite rasti šimtus gražių restoranų ir kavinių, siūlančių tradicinius prancūzų patiekalus. Maisto gurmanai gali rinktis paragauti tikrų virtuvės šedevrų, tačiau Paryžiuje kainos pakankamai aukštos. Vis dėlto, visada yra išeitis, mat mieste daug paprastų vietų pavalgyti, gatvės bistro – siūlantys daugybė įvairių patiekalų.
 

Kelionės data:Sausio 18 - 23

Kaip radome šiuos pigius skrydžius?
Mes naudojame Azuon! Daugiau informacijos apie programą čia!

Kur pirkti lėktuvo bilietus?
Lėktuvų bilietus perkame pagal žemiau pateiktus pavyzdžius!

Wizzair puslapis
Ryanair puslapis

Pigūs skrydžiai į Paryžių iš Vilniaus

į priekį skrendame su Wizzair oro linijomis!
priekisAtgal skrendame su Ryanair oro linijomis
patgla

Viešbučio užsakymas
Nusipirkus pigius lėktuvo bilietus reiktų pagalvoti apie vietą kurioje apsistosite. Siūlytume naudotis booking.com paslaugomis, nes tai pati didžiausia pasaulyje viešbučių rezervavimo sistema, kurioje tikrai atrasite sau tinkantį viešbutį tiek pagal kainos ir kokybės santykį.

Viešbučių pasirinkimas Paryžiuje! Nuoroda

parrrrrBooking.com

NĖRA KOMENTARŲ

KOMENTUOTI