Norėdami nepraleisti naujienų, spauskite LIKE ant mūsų Facebook puslapio


 Spalio mėnesį iš Vilniaus keliaujame į Siciliją! Skrydžiai į abi puses - tik nuo 85 eurų! Skrisdami į priekį, turėsime pusdienį laiko, kurį galėsime praleisti Milano mieste!

Trapanis - tai miestas Sicilijos šiaurės vakarinėje pakrantėje. Tai svarbus žvejybos uostas.  Sicilija populiari turistų kryptis, nes turtingas istorinis Trapanio paveldas dera su puikiais paplūdimiais ir išlikusiu natūraliu gamtovaizdžiu. Trapanis yra klestintis uostas šiuolaikinėje Sicilijos ekonomikoje.

Trapanis taip pat yra svarbus kultūrinis ir religinis Sicilijos centras, kur gausu lankomų religinių objektų: miesto katedra, Saint Maria di Gesu bažnyčia, Sanctuary of Madonna di Trapani bazilika, Badia Nuova ir Maria SS bažnyčios. Besilankant Trapanyje yra labai paprasta pasiekti šalimais esančius tokius miestus kaip Marsala. Netoliese yra Egadi ir San Vito le Capo paplūdimiai, kurie yra laikomi vieni geriausiais šiame regione. Norintys dar daugiau gali laivu iš Trapanio nuplaukti iki Tuniso ar Maltos.

Kelionės data:

Spalio 3 - 12
Spalio 5 - 12
Spalio 10 - 19
Spalio 10 - 21

Skrydžio maršrutas: Vilnius - Milanas - Trapanis - Milanas - Vilnius

Kur pirkti lėktuvo bilietus?
Šioje kelionėje skrisime, tiek su Wizzair, tiek su Ryanair oro linijomis! Žemiau parodytas pavyzdys yra skirtas, spalio 10 - 21 dienai! 

Perkame lėktuvo bilietą Wizzair svetainėje!

Vilnius - Milanas spalio 10
saPerkame skrydžius:

Milanas - Trapanis
Trapanis - Milanas
Milanas - Vilnius

Šios lėktuvų bilietus rasite paspaudę šią nuorodą!

trapViešbučio užsakymas:
Nusipirkus pigius lėktuvo bilietus reiktų pagalvoti apie vietą kurioje apsistosite. Siūlytume naudotis booking.com paslaugomis, nes tai pati didžiausia pasaulyje viešbučių rezervavimo sistema, kurioje tikrai atrasite sau tinkantį viešbutį tiek pagal kainos ir kokybės santykį.Booking.com

NĖRA KOMENTARŲ

KOMENTUOTI