Norėdami nepraleisti naujienų, spauskite LIKE ant mūsų Facebook puslapio


Keliaujame po Italiją! Skrendame iš Kauno į Vezuvijaus ugnikalnio saugomą Neapolio miestą bei iš jo autobusu keliaujame į Apulijos regione esantį Bario miestą Už visus lėktuvų bei autobusų bilietus - tik nuo 37 asmeniui! Pasidalinkite šią naujiena su draugais.

Baris – miestas Italijos pietuose, Apulijos regiono sostinė. Išvystyta naftos apdirbimo, chemijos, metalurgijos pramonė. Yra universitetas, nacionalinis archeologijos muziejus, paveikslų galerija. Baris laikomas antru ekonomikos centru pietų Italijoje po Neapolio. Taip pat jis vadinamas uostų, universitetų ir Šv. Mikalojaus miestu. Miesto oro uostas pavadintas popiežiaus Jono Pauliaus II vardu – Karolio Voitylos oro uostu.

port de bari

Neapolis - miestas ir taip pat didžiulis uostas pietų Italijoje! Neapolis trečias pagal gyventojų skaičių miestas Italijoje (1,06mln). Didelį vaidmenį miesto ekonominiame gyvenime vaidina, jūrų uostas, kuris pagal aptarnautus keleivius yra 2 pagal dydį pasaulyje po Honkongo.

Neapolis garsus savo futbolo komanda, kuri ir vadinasi miesto vardu! Laikoma, jog jos fanai yra vieni triukšmingiausių Europoje! Antras ne ką mažiau miestą garsinantis objektas yra Vezuvijaus ugnikalnis, kuris randasi prie pat miesto. Kadangi jis laikomas veikiančiu, kartu yra ir vienas pavojingiausių pasaulyje, kadangi jo zonoje gyvena per 3 milijonus žmonių.

neapolis

Kelionės data: Sausio 21 - 27

Kelionės maršrutas: Kaunas - Neapolis -  Baris - Vilnius

Autobuso maršrutas po Italiją!

zem

Kur pirkti lėktuvo bilietus?
Pirmiausiai perkame bilietus: Kaunas - Neapolis sausio 21
Lėktuvo bilietus nusipirkti galite paspaudę šią nuorodą.

naplesPo to renkamės su kuo keliausime iš Neapolio į Barį! Pigiausia yra keliauti autobusu, kurių bilietų kainos prasideda nuo 7 eurų! Kadangi tai savarankiška kelionė, jus iškeliauti iš Neapolio galite bet kokią dieną, kada tik Jums būtų patogiausia!

Pvz.: autobuso bilietas iš Neapolio į Barį sausio 24 dieną. Bilietus perkame paspaudę šią nuorodą!

naplesssssPo to perkame lėktuvo bilietus iš Bario į Vilnių! Atkreipkite dėmesį, jog kelionė prasidės Kaune, o pasibaigs Vilniaus oro uoste!

Lėktuvo bilietus perkame sausio 27 dienai! Tai galite padaryti paspaudę šią nuorodą!

baris

Viešbutis
Nusipirkus pigius lėktuvo bilietus reiktų pagalvoti apie vietą kurioje apsistosite. Siūlytume naudotis booking.com paslaugomis, nes tai pati didžiausia pasaulyje viešbučių rezervavimo sistema, kurioje tikrai atrasite sau tinkantį viešbutį tiek pagal kainos ir kokybės santykį.

Booking.com

NĖRA KOMENTARŲ

KOMENTUOTI