Norėdami nepraleisti naujienų, spauskite LIKE ant mūsų Facebook puslapio


Keliaujame po Italiją! Skrendame iš Vilniaus į Apulijos regione esantį Bario miestą bei iš jo autobusu keliaujame į Vezuvijaus ugnikalnio saugomą Neapolio miestą! Už visus lėktuvų bei autobusų bilietus - tik nuo 75,98 eurų asmeniui!

Baris – miestas Italijos pietuose, Apulijos regiono sostinė. Išvystyta naftos apdirbimo, chemijos, metalurgijos pramonė. Yra universitetas, nacionalinis archeologijos muziejus, paveikslų galerija. Baris laikomas antru ekonomikos centru pietų Italijoje po Neapolio. Taip pat jis vadinamas uostų, universitetų ir Šv. Mikalojaus miestu. Miesto oro uostas pavadintas popiežiaus Jono Pauliaus II vardu – Karolio Voitylos oro uostu.

port de bari

Neapolis - miestas ir taip pat didžiulis uostas pietų Italijoje! Neapolis trečias pagal gyventojų skaičių miestas Italijoje (1,06mln). Didelį vaidmenį miesto ekonominiame gyvenime vaidina, jūrų uostas, kuris pagal aptarnautus keleivius yra 2 pagal dydį pasaulyje po Honkongo.

Neapolis garsus savo futbolo komanda, kuri ir vadinasi miesto vardu! Laikoma, jog jos fanai yra vieni triukšmingiausių Europoje! Antras ne ką mažiau miestą garsinantis objektas yra Vezuvijaus ugnikalnis, kuris randasi prie pat miesto. Kadangi jis laikomas veikiančiu, kartu yra ir vienas pavojingiausių pasaulyje, kadangi jo zonoje gyvena per 3 milijonus žmonių.

neapolis

Kelionės data: gegužės 29 - birželio 8

Kelionės maršrutas: Vilnius - Baris - Neapolis - Kaunas

Kur pirkti lėktuvo bilietus?
Pirmiausiai perkame bilietus: Vilnius - Baris gegužės 29
Lėktuvo bilietus nusipirkti galite paspaudę šią nuorodą.

baris

Po to renkamės su kuo keliausime iš Bario į Neapolį! Pigiausia yra keliauti autobusu, kurių bilietų kainos prasideda nuo 7 eurų! Kadangi tai savarankiška kelionė, jus iškeliauti iš Bario galite bet kokią dieną, kada tik Jums būtų patogiausia! 

Pvz.: autobuso bilietas iš Bario į Neapolį birželio 5 dieną. Bilietus perkame paspaudę šią nuorodą!

autikas

Po to perkame lėktuvo bilietus iš Neapolio į Kauną! Atkreipkite dėmesį, jog kelionė prasidės Vilniuje, o pasibaigs Kauno oro uoste!
Lėktuvo bilietus perkame birželio 8 dienai! Tai galite padaryti paspaudę šią nuorodą!

neapolisViešbučio užsakymas:

Nusipirkus pigius lėktuvo bilietus reiktų pagalvoti apie vietą kurioje apsistosite. Siūlytume naudotis booking.com paslaugomis, nes tai pati didžiausia pasaulyje viešbučių rezervavimo sistema, kurioje tikrai atrasite sau tinkantį viešbutį tiek pagal kainos ir kokybės santykį.

Booking.com

NĖRA KOMENTARŲ