Kelionė aplink pasaulį! Aplankant: Dubajų, Kolombą, Kvalą Lumpūrą, Sidnėjų, Honolulu, San Franciską, Las Vegasą - tik už 992 eurus!

Puiku galimybė nebrangiai pakeliauti po pasaulį! Iš Švedijos sostinės Stokholmo aplankant: Jungtinius Arabų Emiratus, Šri lanką, Malaiziją, Australiją, Havajus, JAV  tik nuo 992 eurų!  Į kainą įskaičiuoti lėktuvų bilietai, nurodytomis kryptimis su bagažu.

dubai

Prabangiausias pasaulio miestas - Dubajus!

sir lanka

Šri lankos grožybės

kvala luimpur

Malaizijos sostinė Kvala Lumpūras

sidnejus

Austalijos puošmena Sidnėjus

havai

Vaikystėje svajojote aplankyti Havajus? Dabar jie ranka pasiekiami.

san francisko

Daug kartų filmuose matytas San Francisko ,, Aukso tiltas"

las vegas

Pasaulio lošimų sostinė - Las Vegasas

Kelionės data: lapkritis, gruodis

Norėdami nusipirkti bilietus ar pakeisti kelionės datą, tai galite padaryti KAYAK.COM  svetainėje. Jei turite klausimų, visada galite kreiptis kontaktais nurodytais kontaktų skiltyje.

Stokholmas - Dubajus  lapkričio 2

dubai

Dubajus - Kolombas   lapkričio 5

kolombas

Kolombas - Kuala Lumpūras lapkričio 10

kuala

Kuala Lumpūras - Sidnėjus  lapkričio 16

sidnei

Sidnėjus - Honolulu  lapkričio 29

havajai

Honolulu - San Franciskas gruodžio 2 

san frdds

San Franciskas - Las Vegasas gruodžio 6

las vegass

Las Vegasas - Stokholmas gruodžio 10

stokh
Norėdami nusipirkti pigius lėktuvo bilietus, siūlytumėme nedvejoti – kuo pasiūlymas geresnis, tuo bilietai bus greičiau išpirkti. Jeigu Jus domina kitos kelionių kryptys ir norite sužinoti pigiausių bilietų pasiūlymus bei turite klausimų, prašome kreiptis nurodytais kontaktais. Pasistengsime su Jumis kuo greičiau susisiekti ir pasiūlyti Jums geriausius variantus.

Viešbučio užsakymas:
Nusipirkus pigius lėktuvo bilietus reiktų pagalvoti apie vietą kurioje apsistosite. Siūlytume naudotis booking.com paslaugomis, nes tai pati didžiausia pasaulyje viešbučių rezervavimo sistema, kurioje tikrai atrasite sau tinkantį viešbutį tiek pagal kainos ir kokybės santykį. Kadangi mes neimame jokių mokesčių už teikiamas akcijas ir pigių lėktuvo bilietų paieškas, būtume labai Jums dėkingi jei viešbučius rezervuotumėte per mūsų booking.com paieškas kurias rasite kiekvienos naujienos apačioje.  Tai padeda mums judėti toliau ir stengtis atrasti vis geresnių pasiūlymų, kuriais galime dalintis su Jumis.


Booking.com

NĖRA KOMENTARŲ

KOMENTUOTI