Norėdami nepraleisti naujienų, spauskite LIKE ant mūsų Facebook puslapio


Planuojamės rudens atostogas! Pigūs skrydžiai į Lanzarotės salą iš Vilniaus su apsilankymu  Madride - tik nuo 46 eurų į abi puses! 

Lanzarotė – Kanarų salynui priklausanti Ispanijos sala, yra įsikūrusi Atlanto vandenyne. Sala anksčiau  yra stipriai nukentėjusi nuo labai stiprių ugnikalnių šiuo metu visiškai „atsigavusi“ ir puikiai vysto turistinę veiklą. Dėl nuostabaus kraštovaizdžio ir aktyvių pramogų nemažai žmonių atkeliauja į šią salą siekdami maloniai praleisto laiko. Pagrindinis miestas saloje – Aresifė, esantis rytinėje pakrantėje. Čia visada rasite pramogų, turėsite dideles galimybes išsirinkti nakvynę viešbutyje, kuriais „nuklota“ visa pakrantė.

Klimatas Lanzarotėje kaip ir visuose Kanaruose yra švelnus ir stabilus ištisus metus, todėl neveltui Kanarų salos yra vadinamos amžinojo pavasario salomis! Lanzarotės sala yra pati sausiausia iš visų Kanarų salų, todėl čia lietų pamatysite ne taip ir dažnai.

Kelionės dataLapkričio 21 - 28

Kur pirkti lėktuvo bilietus?
Skrydžio bilietus galite nusipirkti Ryanair svetainėje, atkreipkite dėmesį į pavyzdžiuose nurodytas datas (nusimato nakvynė Madride tik atskridus iš Vilniaus, ir viena nakvynė sugrįžus iš Lanzarotės)! Perkame pagal žemiau pateiktą pavyzdį!

Pigus skrydis iš Vilniaus į Madridą ir atgal! Vos nuskridus teks nakvoti oro uoste ir laukti rytdienos skrydžio į Lanzarotę arba keliauti pažindintis su naktiniu Madridu! Bilietus perkame čia.

m v

Pigus skrydis iš Madrido į Lanzarotę ir atgal į Madridą! Sugryžę iš Lanzarotės, turėsite para laiko pažindintis su Madridu, nes skrydis į Vilnių sekančią dieną. Bilietus perkame čia.

2

Viešbutis
10 % nuolaidą gausite pirkdami per šią nuorodą (premiją gražina po viešnagės)

4* viešbučių sąrašas nuo pigiausio iki brangiausio čia!

lanzDaugiau pasiūlymų ieškokite  booking.com, nes tai pati didžiausia pasaulyje viešbučių rezervavimo sistema, kurioje tikrai atrasite sau tinkantį viešbutį tiek pagal kainos ir kokybės santykį.Booking.com

NĖRA KOMENTARŲ