Norėdami nepraleisti naujienų, spauskite LIKE ant mūsų Facebook puslapio


Atsirado  puikus pasiūlymas iš Londono. Tiesioginiai skrydžiai į Kroatijos kurortą Pulą - tik nuo 30 svarų į abi puses! 

Pula – didžiausias miestas Istrijos pusiasalyje, Kroatijoje. Dauguma gyventojų – kroatai. Kaip ir visas aplinkinis kraštas, Pula garsėja švelniu klimatu, ramia jūra ir nepaliesta gamta.

Pula kadaise buvusi romėnų kolonija, jame ir dabar galima apžiūrėti nemažai romėnų palikimo: Augusto šventyklą (statytą I a.), Heraklio vartus, Sergijaus arką (statytą I a. pr. Kr. ir papuoštą sparnuota pergalės figūra bei korintiniais kapiteliais), amfiteatrą.

pulSkrydžio data:

10.12 - 10.19
10.05 - 10.13

Kelionės maršrutas: Londonas - Pula - Londonas

Norėdami nusipirkti bilietus ar pakeisti kelionės datą, tai galite padaryti paspaudę šią nuorodą.

Londonas Pulas

Norėdami nusipirkti pigius lėktuvo bilietus, siūlytumėme nedvejoti – kuo pasiūlymas geresnis, tuo bilietai bus greičiau išpirkti. Jeigu Jus domina kitos kelionių kryptys ir norite sužinoti pigiausių bilietų pasiūlymus bei turite klausimų, prašome kreiptis nurodytais kontaktais. Pasistengsime su Jumis kuo greičiau susisiekti ir pasiūlyti Jums geriausius variantus.

Viešbučio užsakymas:
Nusipirkus pigius lėktuvo bilietus reiktų pagalvoti apie vietą kurioje apsistosite. Siūlytume naudotis booking.com paslaugomis, nes tai pati didžiausia pasaulyje viešbučių rezervavimo sistema, kurioje tikrai atrasite sau tinkantį viešbutį tiek pagal kainos ir kokybės santykį. Kadangi mes neimame jokių mokesčių už teikiamas akcijas ir pigių lėktuvo bilietų paieškas, būtume labai Jums dėkingi jei viešbučius rezervuotumėte per mūsų booking.com paieškas kurias rasite kiekvienos naujienos apačioje. Tai padeda mums judėti toliau ir stengtis atrasti vis geresnių pasiūlymų, kuriais galime dalintis su Jumis.


Booking.com

NĖRA KOMENTARŲ