Norėdami nepraleisti naujienų, spauskite LIKE ant mūsų Facebook puslapio


Neseniai skelbėme, kad atsirado pigių bilietų į Oslą ir štai, tą puikią kainą vėl siūlo oro linijos Ryanair!  Pirmyn ir atgal  iš Rygos oro uosto nuskrisite vos už 16 eurų! 

Osle gyvena apie 650 000 gyventojų. Oslas yra Norvegijos ekonomikos ir valdžios centras.Taip pat tai svarbus bankininkystės, pramonės, laivininkystės centras, svarbus savo uostu, per kurį vyksta svarbūs tarptautiniai pervežimai. Garsus savo vikingų istorija ir kasmete Nobelio taikos premijos teikimo ceremonija, 1000 metų senumo Oslo miestas yra Norvegijos sostinė ir didžiausias jos miestas. Jaukus, nedidelis, tvarkingas, šiaurietiška energija spinduliuojantis ir išpuoselėtas – toks yra Oslo miestas. Dėl itin didelės parkų gausos, kiekvieną pavasarį Oslas pasidaro neapsakomai žalias ir džiugina miesto svečius.

Lankytinos vietos:

TusenFryd pramogų parkas – didžiausias Norvegijos pramogų parkas, su daugiau nei 30 atrakcionų ir daugybe žaidimų;

Vikingų laivų muziejus – Bygdoy pusiasalyje įkurtame muziejuje eksponuojami trys geriausiai pasaulyje išlikę 800-900 m. buriniai vikingų laivai – langskipai;

Norvegijos folkloro muziejus – vienas didžiausių Europos muziejų po atviru dangumi;

Karaliaus rūmai - Neoklasikinio stiliaus XIX a. statyti valdovų rūmai.

norge

Skrydžio data: 

09.22 - 09.28
09.22 - 09.24
09.14 - 21

Skrydžio maršrutas: Ryga - Oslas - Ryga

Norėdami nusipirkti bilietus ar pakeisti kelionės datą, tai galite padaryti paspaudę šią nuorodą.

osl Norėdami nusipirkti pigius lėktuvo bilietus, siūlytumėme nedvejoti – kuo pasiūlymas geresnis, tuo bilietai bus greičiau išpirkti. Jeigu Jus domina kitos kelionių kryptys ir norite sužinoti pigiausių bilietų pasiūlymus bei turite klausimų, prašome kreiptis nurodytais kontaktais. Pasistengsime su Jumis kuo greičiau susisiekti ir pasiūlyti Jums geriausius variantus.

Viešbučio užsakymas:
Nusipirkus pigius lėktuvo bilietus reiktų pagalvoti apie vietą kurioje apsistosite. Siūlytume naudotis booking.com paslaugomis, nes tai pati didžiausia pasaulyje viešbučių rezervavimo sistema, kurioje tikrai atrasite sau tinkantį viešbutį tiek pagal kainos ir kokybės santykį. Kadangi mes neimame jokių mokesčių už teikiamas akcijas ir pigių lėktuvo bilietų paieškas, būtume labai Jums dėkingi jei viešbučius rezervuotumėte per mūsų booking.com paieškas kurias rasite kiekvienos naujienos apačioje.  Tai padeda mums judėti toliau ir stengtis atrasti vis geresnių pasiūlymų, kuriais galime dalintis su Jumis.Booking.com

NĖRA KOMENTARŲ

KOMENTUOTI