Norėdami nepraleisti naujienų, spauskite LIKE ant mūsų Facebook puslapio


Atpigo skrydžiai į Italijos šiaurinėje dalyje esantį Milano miestą! Tiesioginiai skrydžiai iš Vilniaus - tik nuo 24,98 eurų į abi puses! Kaina galioja perkant su Wizz Air lojalumo kortele! Neturintiems ir nenorintiems įsigyti kortelės, lėktuvo bilietai asmeniui 40 eurų. Apie Wizzair lojalumo kortelę galite paskaityti čia.

Milanas ne veltui vadinamas mados sostine. Šiame mieste rasite garsiausius pasaulyje prekinius ženklus, tiek ir pačias naujausias mados kolekcijas, todėl neretas atvejis kai žmonės atskrenda į šį miestą vien tam, jog apsipirkti. Tačiau miestas garsėja ne vien mada, tačiau ir architektūra!

Miestas turi daug garsių pastatų, tarp jų: Duomo- Milano katedra, La Scala, Castello Sforzesco pilis, Breros rūmai, Santa Maria delle Grazie bažnyčia ir vienuolynas su da Vinčio freska „Paskutinė vakarienė. Tačiau tikrovėje šie pastatai pranoksta vaizduotę!

Kelionės data: Birželio 2 - 7

Kelionės maršrutas: Vilnius - Milanas - Vilnius

Kur pirkti lėktuvo bilietus?
Norėdami nusipirkti bilietus ar pakeisti kelionės datą, tai galite padaryti  paspaudę šią nuorodą.
milan

milannn

 Viešbučio užsakymas
Nusipirkus pigius lėktuvo bilietus reiktų pagalvoti apie vietą kurioje apsistosite. Siūlytume naudotis booking.com paslaugomis, nes tai pati didžiausia pasaulyje viešbučių rezervavimo sistema, kurioje tikrai atrasite sau tinkantį viešbutį tiek pagal kainos ir kokybės santykį.Booking.com

NĖRA KOMENTARŲ

KOMENTUOTI