Norėdami nepraleisti naujienų, spauskite LIKE ant mūsų Facebook puslapio


Kolumbo kelionės nepamiršta lankytojų iš Švedijos ir dalinasi puikiu pasiūlymu! Lėktuvo bilietai į Lenkijos pajūrio miestą Granską - tik 6 eurai į abi puses! Skrendame iš Stokholmo.

Pats metas aplankyti Baltijos jūra iš kitos pusės, kur šiaurinėje Lenkijos dalyje yra skalaujami Gdansko krantai. Tai miestas įsikūręs šalia dar dviejų miestų, tai Sopoto ir Gdynės. Gdanske galėsite pasigrožėti nuostabiu senamiesčiu ir pačia pakrante.
Lėktuvo bilietų kainos skrendant iš Stokholmo tik nuo 10 eurų į abi puses! Skrendant iš Malmės ir Gotenburgo kaina padidės apie 10 eurų.

gda

Kelionės data:  didelis datų pasirinkimas rugsėjį

Norėdami nusipirkti bilietus ar pakeisti kelionės datą, tai galite padaryti paspaudę šią nuorodą.

kro

Apsigyventi siūlome ,,Dlugie ogrody'' viešbutyje, kuris yra tikrai neblogas variantas kaip už tokia mažą kainą! 2 nakvynės šiame viešbutyje dviems asmenims kainuos nuo 42 eurus. Žinoma viešbutį galite rinktis savo nuožiūrą ir tai rekomenduojame daryti Hotelscombined.com tinklalapyje, kur tikrai išsirinksite geriausią variantą.

gd

Norėdami nusipirkti pigius lėktuvo bilietus, siūlytumėme nedvejoti – kuo pasiūlymas geresnis, tuo bilietai bus greičiau išpirkti. Jeigu Jus domina kitos kelionių kryptys ir norite sužinoti pigiausių bilietų pasiūlymus bei turite klausimų, prašome kreiptis nurodytais kontaktais. Pasistengsime su Jumis kuo greičiau susisiekti ir pasiūlyti Jums geriausius variantus.

Viešbučio užsakymas:
Nusipirkus pigius lėktuvo bilietus reiktų pagalvoti apie vietą kurioje apsistosite. Siūlytume naudotis Hotelscombined.com paslaugomis, nes tai pati didžiausia pasaulyje viešbučių palyginimo sistema, kurioje tikrai atrasite sau tinkantį viešbutį tiek pagal kainos ir kokybės santykį. Kadangi mes neimame jokių mokesčių už teikiamas akcijas ir pigių lėktuvo bilietų paieškas, būtume labai Jums dėkingi jei viešbučius rezervuotumėte per mūsų viešbučių paieškas kurias rasite kiekvienos naujienos apačioje. Tai padeda mums judėti toliau ir stengtis atrasti vis geresnių pasiūlymų, kuriais galime dalintis su Jumis.

NĖRA KOMENTARŲ

KOMENTUOTI