Pigūs lėktuvo bilietai į Stambulo miestą! Iš Vilniaus į abi puses - tik 93 eurai asmeniui!

Jeigu norite, jog mes Jums surastume pigiausius lėktuvo bilietus iš Jūsų norimo miesto, tiesiog parašykite mums į e-paštą: info@kolumbokeliones.lt ir surasime kuo pigesnius lėktuvo bilietus NEMOKAMAI!


Stambulas – didžiausias Turkijos miestas, esantis šiaurės vakarinėje šalies dalyje, abipus Bosforo sąsiaurio, jam pereinant į Marmuro jūrą. Geografiškai priskiriamasEuropai, nors dalis yra ir Azijoje.Ant septynių kalvų, abipus du žemynus skiriančio Bosforo sąsiaurio įsikūrusiame Stambule ankšta lyg gigantiškame skruzdėlyne. 

Stambulą europiečiai vadina vartais į Aziją, o Azijos gyventojai – slenksčiu į Europą. Tokį palyginimą miestas nusipelnė ne šiaip sau – Stambule abu žemynus 1973 m. sujungė daugiau nei kilometro ilgio Bosforo tiltas. Mieste, kuris skirtingais amžiais buvo trijų didžiausių imperijų – Romos, Bizantijos ir Osmanų – sostinė, karštis muša nuo ryškių spalvų, rytietiškų kvapų ir pramogų

Muziejai – svarbi miesto kultūrinio paveldo dalis. Archeologijos muziejus saugo Turkijos ir Artimųjų Rytų archeologinių radinių kolekciją. Mozaikų muziejuje galima apžiūrėti puikias V a. grindų mozaikas. Karo muziejuje eksponuojama įspūdinga karo reikmenų kolekcija. Buvusioje Korano mokykloje, dabar vadinamajame Stambulo amatų centre, galima susipažinti su tradiciniais turkų amatais, stebėti dirbančius amatininkus, įsigyti jų dirbinių. 

Lankytinos vietos:

Tapybos ir skulptūros muziejus;

Ismet Inonu muziejus;

Yildiz muziejus;

Tekfur rūmai;

Mėlynoji mečetė

sma

Skrydžio data: rugsėjis, spalis, lapkritis

Norėdami nusipirkti bilietus ar pakeisti kelionės datą, tai galite padaryti Momondo.com  svetainėje. Jei turite klausimų, visada galite kreiptis kontaktais nurodytais kontaktų skiltyje. Yra daugybė skrydžio datų!

stambulas

Norėdami nusipirkti pigius lėktuvo bilietus, siūlytumėme nedvejoti – kuo pasiūlymas geresnis, tuo bilietai bus greičiau išpirkti. Jeigu Jus domina kitos kelionių kryptys ir norite sužinoti pigiausių bilietų pasiūlymus bei turite klausimų, prašome kreiptis nurodytais kontaktais. Pasistengsime su Jumis kuo greičiau susisiekti ir pasiūlyti Jums geriausius variantus.

Viešbučio užsakymas:
Nusipirkus pigius lėktuvo bilietus reiktų pagalvoti apie vietą kurioje apsistosite. Siūlytume naudotis booking.com paslaugomis, nes tai pati didžiausia pasaulyje viešbučių rezervavimo sistema, kurioje tikrai atrasite sau tinkantį viešbutį tiek pagal kainos ir kokybės santykį. Kadangi mes neimame jokių mokesčių už teikiamas akcijas ir pigių lėktuvo bilietų paieškas, būtume labai Jums dėkingi jei viešbučius rezervuotumėte per mūsų booking.com paieškas kurias rasite kiekvienos naujienos apačioje.  Tai padeda mums judėti toliau ir stengtis atrasti vis geresnių pasiūlymų, kuriais galime dalintis su Jumis.Booking.com

NĖRA KOMENTARŲ