Norėdami nepraleisti naujienų, spauskite LIKE ant mūsų Facebook puslapio


Azorų salos nėra tokios išpopuliarintos turistų kaip Kanarų salos, tačiau taip pat turi ką parodyti atvykusiam svečiui! Skrydžiai iš Varšuvos į Pontą Delgadą į abi puses - 156 eurai už visus skrydžius!

Azorų salos - nutolusios nuo pačios Portugalijos per daugiau nei 1500 km. Šios salos vis dar nėra užkariautos turistų, todėl didelių kiekių turistų čia kol kas dar nesutiksite!
Salos yra unikalios savo kraštovaizdžių, kurios dažnai primena Stiveno Spilbergo filmą ''Jūros periodo parkas''! Ežerai ugnikalnių krateriuose čia yra įprasta vaizdas. Jei mėgstate žygius ar tiesiog pasivaikščiojimus, tai Azorų salų klimatas tam tinka visiems metų laikais!

Kelionės data:  Birželio 4 - 18

Kelionės maršrutas: Varšuva - Lisabona - Ponto Delgada - Lisabona - Varšuva

Kur pirkti lėktuvo bilietus?
Norėdami nusipirkti bilietus ar pakeisti kelionės datą, tai galite padaryti  paspaudę šią nuorodąLėktuvų bilietus perkame pagal žemiau pateiktą informaciją!

azoraViešbučio užsakymas
Nusipirkus pigius lėktuvo bilietus reiktų pagalvoti apie vietą kurioje apsistosite. Siūlytume naudotis booking.com paslaugomis, nes tai pati didžiausia pasaulyje viešbučių rezervavimo sistema, kurioje tikrai atrasite sau tinkantį viešbutį tiek pagal kainos ir kokybės santykį.


Booking.c

NĖRA KOMENTARŲ

KOMENTUOTI