Norėdami nepraleisti naujienų, spauskite LIKE ant mūsų Facebook puslapio


Jei mėgstate žydrą vandenį ir nuostabius paplūdimius, tai šis pasiūlymas kaip tik Jums! Skrydžiai iš Stokholmo į Karibų valstybę - Puerto Riką!  Lėktuvų bilietai į abi puses - tik nuo 241 euro.

Štai, kodėl verta aplankyti šią Karibų jūros salą!

 Kelionės data:

Kovo 8 - 16 ( 241 euras su persėdimu Londone)

Tiesioginiai skrydžiai nuo 299 eurų.

Kovo 16 - 30
Kovo 23 - balandžio 6

Norėdami nusipirkti bilietus ar pakeisti kelionės datą, tai galite padaryti  paspaudę šią nuorodą.

sa

Norėdami nusipirkti pigius lėktuvo bilietus, siūlytumėme nedvejoti – kuo pasiūlymas geresnis, tuo bilietai bus greičiau išpirkti. Jeigu Jus domina kitos kelionių kryptys ir norite sužinoti pigiausių bilietų pasiūlymus bei turite klausimų, prašome kreiptis nurodytais kontaktais. Pasistengsime su Jumis kuo greičiau susisiekti ir pasiūlyti Jums geriausius variantus.

Viešbučio užsakymas:
Nusipirkus pigius lėktuvo bilietus reiktų pagalvoti apie vietą kurioje apsistosite. Siūlytume naudotis booking.com paslaugomis, nes tai pati didžiausia pasaulyje viešbučių rezervavimo sistema, kurioje tikrai atrasite sau tinkantį viešbutį tiek pagal kainos ir kokybės santykį. Kadangi mes neimame jokių mokesčių už teikiamas akcijas ir pigių lėktuvo bilietų paieškas, būtume labai Jums dėkingi jei viešbučius rezervuotumėte per mūsų booking.com paieškas kurias rasite kiekvienos naujienos apačioje.  Tai padeda mums judėti toliau ir stengtis atrasti vis geresnių pasiūlymų, kuriais galime dalintis su Jumis.Booking.com

NĖRA KOMENTARŲ

KOMENTUOTI