Šiuos pigius skrydžius radome ,,Azuon'' programos dėka!
Norėdami nepraleisti naujienų, spauskite LIKE ant mūsų Facebook puslapio


Pigūs skrydžiai iš Londono miesto į Filipinų sostinę - Manilą! Skrydžiai su ne ilgu persėdimu Kinijos sostinėje Pekine. Filipinai viena egzotiškiausių Azijos valstybių, kuri priblokš Jus savo įspūdinga gamta bei tūkstančiais salų!

Filipinai - palyginus su kitomis pietryčių Azijos valstybėmis, yra vis dar neatrasta lietuvių, tačiau kelianti vis didesnį susidomėjimą kaip kelionių kryptis. Filipinams priskaičiuojama virš 7000 salų. Valstybė neturi sausumo sienos su savo artimiausiomis kaimynėmis. Turistus čia traukia įspūdingas gamtos grožis bei savita virtuvė. Tiems kam patiko Tailandas, rekomenduojama taip pat aplankyti ir Filipinų salyną.

filipKelionės data: 2017 metai

Gegužės 10 - 27

Skrydžio maršrutas:

a

Norėdami nusipirkti bilietus ar pakeisti kelionės datą, tai galite padaryti paspaudę šią nuorodą.

fiNorėdami nusipirkti pigius lėktuvo bilietus, siūlytumėme nedvejoti – kuo pasiūlymas geresnis, tuo bilietai bus greičiau išpirkti. Jeigu Jus domina kitos kelionių kryptys ir norite sužinoti pigiausių bilietų pasiūlymus bei turite klausimų, prašome kreiptis nurodytais kontaktais. Pasistengsime su Jumis kuo greičiau susisiekti ir pasiūlyti Jums geriausius variantus.

Viešbučio užsakymas:
Nusipirkus pigius lėktuvo bilietus reiktų pagalvoti apie vietą kurioje apsistosite. Siūlytume naudotis booking.com paslaugomis, nes tai pati didžiausia pasaulyje viešbučių rezervavimo sistema, kurioje tikrai atrasite sau tinkantį viešbutį tiek pagal kainos ir kokybės santykį. Kadangi mes neimame jokių mokesčių už teikiamas akcijas ir pigių lėktuvo bilietų paieškas, būtume labai Jums dėkingi jei viešbučius rezervuotumėte per mūsų booking.com paieškas kurias rasite kiekvienos naujienos apačioje.  Tai padeda mums judėti toliau ir stengtis atrasti vis geresnių pasiūlymų, kuriais galime dalintis su Jumis.Booking.com

NĖRA KOMENTARŲ