Norėdami nepraleisti naujienų, spauskite LIKE ant mūsų Facebook puslapio


Tiesioginiai skrydžiai iš Vilniaus į Islandijos sostinę Reikjaviką - tik nuo 69,98 eurų į abi puses! O norintiems Islandijoje praleisti visą mėnesį, lėktuvo bilietai kainuotų vos nuo 19,98 eurų į abi puses!

Visu pirma pati Islandijos sala skirta tiems, kas mėgsta išskirtinį kraštovaizdį. Čia būnant sunku neprarasti laiko nuovokos, nes vasarą saulė išlieka aukštai danguje net iki 23 val. vakaro. Rytų Islandijos didžiąją ploto dalį sudaro fiordai. Čia yra vienintelis tarptautinis keltų terminalas. Vakarų fiordai – retai gyvenama sritis. Šiaurės Islandijoje tvyro lavos laukai, šniokščia kriokliai.

Reikjavikas yra ne tik šiauriausiai nutolusi pasaulio sostinė, bet ir tikras Islandijos kultūros židinys. Tradicijų šaknys slypi vikingų gyvenvietėse, kuriose ilgais ir žvarbiais žiemos vakarais senoliai perduodavo savo atžaloms visą sukauptą išmintį. Istoriniai žygiai, legendos apie trolius ir senovinės dainos pažadina norą sužinoti kuo daugiau apie šį mistiškai žavų miestą.

Lankytinos vietos:

Parlamentas;

Reikjaviko katedra;

Nacionalinis muziejus;

Reikjaviko muziejus
saugo sagų kolekciją nuo viduramžių laikų;

Halgrimo bažnyčia yra aukščiausias pastatas Islandijoje.

reikjavikas

Skrydžio data: 2017 metai

Sausio 23 - 30
Vasario 3 - 10 
Vasario 6 - 10

Skrydžio maršrutas: Vilnius - Reikjavikas - Vilnius

Norėdami nusipirkti bilietus ar pakeisti kelionės datą, tai galite padaryti paspaudę šią nuorodą svetainėje.

isNorėdami nusipirkti pigius lėktuvo bilietus, siūlytumėme nedvejoti – kuo pasiūlymas geresnis, tuo bilietai bus greičiau išpirkti. Jeigu Jus domina kitos kelionių kryptys ir norite sužinoti pigiausių bilietų pasiūlymus bei turite klausimų, prašome kreiptis nurodytais kontaktais. Pasistengsime su Jumis kuo greičiau susisiekti ir pasiūlyti Jums geriausius variantus.

Viešbučio užsakymas:
Nusipirkus pigius lėktuvo bilietus reiktų pagalvoti apie vietą kurioje apsistosite. Siūlytume naudotis booking.com paslaugomis, nes tai pati didžiausia pasaulyje viešbučių rezervavimo sistema, kurioje tikrai atrasite sau tinkantį viešbutį tiek pagal kainos ir kokybės santykį. Kadangi mes neimame jokių mokesčių už teikiamas akcijas ir pigių lėktuvo bilietų paieškas, būtume labai Jums dėkingi jei viešbučius rezervuotumėte per mūsų booking.com paieškas kurias rasite kiekvienos naujienos apačioje.  Tai padeda mums judėti toliau ir stengtis atrasti vis geresnių pasiūlymų, kuriais galime dalintis su Jumis.


Booking.com

NĖRA KOMENTARŲ

KOMENTUOTI