Norėdami nepraleisti naujienų, spauskite LIKE ant mūsų Facebook puslapio


Luxexpress skelbia pigius bilietus į Lenkijos sostinę Varšuvą! Bilietų kaina į vieną pusę - nuo 5 eurų. Keliaujame iš Kauno ir Vilniaus.

Varšuva – tai Lenkijos sostinė ir didžiausias miestas, įsikūręs šalies centrinėje dalyje prie Vyslos upės . Varšuva yra Lenkijos politinis, ekonominis ir kultūrinis centras. Čia įsikūrusios pagrindinės valdžios įstaigos. Turbūt daug kam šis miestas yra tik punktas, kurį reikia pravažiuoti keliaujant per Lenkiją į kitas pietų valstybes, tačiau verta bent kartą jame ir apsižvalgyti!

Antrojo pasaulinio karo metu Varšuva buvo beveik visiškai sugriauta, liko tik maža dalis sveikų pastatų. Beveik visas dabartinis senamiestis atstatytas po karo. Varšuvos centras įtrauktas į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą.

varsuva

Kelionės laikotarpis: nuo sausio 9 - vasario 28

Nuolaidos kodas: lenkija

Pirkdami bilietus turite suvesti kodą.

Norėdami nusipirkti bilietus ar pakeisti kelionės datą, tai galite padaryti paspaudę šią nuorodą.

va

 Apgyvendinimas

Siūlome apsistoti ,,Abracadabra'' viešbutyje. Tai paprastas, kuklus viešbutis atitinkantis visus reikalavimus, ramiam poilsiui. Dviejų dienų kaina - tik 42 eurai dviems asmenims. Peržiūrėti viešbutį galite paspaudę šią nuorodą.

l

Norėdami nusipirkti pigius lėktuvo bilietus, siūlytumėme nedvejoti – kuo pasiūlymas geresnis, tuo bilietai bus greičiau išpirkti. Jeigu Jus domina kitos kelionių kryptys ir norite sužinoti pigiausių bilietų pasiūlymus bei turite klausimų, prašome kreiptis nurodytais kontaktais. Pasistengsime su Jumis kuo greičiau susisiekti ir pasiūlyti Jums geriausius variantus.

Viešbučio užsakymas:
Nusipirkus pigius lėktuvo bilietus reiktų pagalvoti apie vietą kurioje apsistosite. Siūlytume naudotis Hotelscombined.com paslaugomis, nes tai pati didžiausia pasaulyje viešbučių palyginimo sistema, kurioje tikrai atrasite sau tinkantį viešbutį tiek pagal kainos ir kokybės santykį. Kadangi mes neimame jokių mokesčių už teikiamas akcijas ir pigių lėktuvo bilietų paieškas, būtume labai Jums dėkingi jei viešbučius rezervuotumėte per mūsų viešbučių paieškas kurias rasite kiekvienos naujienos apačioje. Tai padeda mums judėti toliau ir stengtis atrasti vis geresnių pasiūlymų, kuriais galime dalintis su Jumis.

NĖRA KOMENTARŲ

KOMENTUOTI