Norėdami nepraleisti naujienų, spauskite LIKE ant mūsų Facebook puslapio


Super pasiūlymas Ispanijos mylėtojams! Skrendame iš Vilniaus į Madridą, po to keliame sparnus į Kanarų salose esančią Lanzarotę, o iš jos aplankome Katalonijos sostinę Barseloną bei tiesioginiu skrydžiu grįžtame į Vilnių - tik už 149 eurus! Bilietų kiekis ribotas!

Lanzarotė – Kanarų salynui priklausanti Ispanijos sala, yra įsikūrusi Atlanto vandenyne. Sala anksčiau  yra stipriai nukentėjusi nuo labai stiprių ugnikalnių šiuo metu visiškai „atsigavusi“ ir puikiai vysto turistinę veiklą. Dėl nuostabaus kraštovaizdžio ir aktyvių pramogų nemažai žmonių atkeliauja į šią salą siekdami maloniai praleisto laiko. Pagrindinis miestas saloje – Aresifė, esantis rytinėje pakrantėje. Čia visada rasite pramogų, turėsite dideles galimybes išsirinkti nakvynę viešbutyje, kuriais „nuklota“ visa pakrantė.

Klimatas Lanzarotėje kaip ir visuose Kanaruose yra švelnus ir stabilus ištisus metus, todėl neveltui Kanarų salos yra vadinamos amžinojo pavasario salomis! Lanzarotės sala yra pati sausiausia iš visų Kanarų salų, todėl čia lietų pamatysite ne taip ir dažnai.

laz

Kelionės data:  spalio 15 - 29

Kelionės maršrutas:  Vilnius - Madridas - Lanzarotė - Barselona - Vilnius

Šioje kelionėje:
Madride praleisite 3 dienas;
Lanzarotėje praleisite 8 dienas;
Barselonoje praleisite 2 dienas.

Kur pirkti lėktuvo bilietus?

Lėktuvų bilietus perkame čia! Visi skrydžiai yra tiesioginiai ir vykdomi Ryanair kompanijos lėktuvais!

kanarai

Viešbučio užsakymas
Nusipirkus pigius lėktuvo bilietus reiktų pagalvoti apie vietą kurioje apsistosite. Siūlytume naudotis booking.com paslaugomis, nes tai pati didžiausia pasaulyje viešbučių rezervavimo sistema, kurioje tikrai atrasite sau tinkantį viešbutį tiek pagal kainos ir kokybės santykį.

Apgyvendinimas Madride nuo 24 eurų už parą 2 asmenims!
madridApgyvendinimas Lanzarotėje.
lanApgyvendinimas Barselonoje nuo 32 eurų už parą 2 asmenims!
barsa


Booking.com

NĖRA KOMENTARŲ

KOMENTUOTI