Daugelis žmonių mano, jog pigios kelionės į užsienį, o tuo labiau į tolimas šalis yra mitas.  Ši svetainė buvo sukurta tam, kad paneigti šį požiūrį praktiškai įrodant, jog keliauti gali sau leisti kiekvienas! Šis tinklalapis skirtas tiems, kurie mėgsta organizuotis keliones patys, tiems, kurie patys savarankiškai ieškosi pigesnių bilietų, nes taip pati kelionė tampa daug įdomesnė ir laukiamesnė. 

Turbūt daugelis svajoja nukeliauti į egzotinę šalį, tačiau svajonės ir lieka svajonėmis, kai pagalvojame apie kainas. Daugelis mano, jog neįmanoma susiplanuoti pigių atostogų, jog lėktuvais skraido tik pasiturintys žmonės ir taip pat daugybė kitų kliūčių dažnai žmonėms sukliudo įgyvendinti jų svajones. Tam mes ir esame, jog įrodytume,kad atostogos gali kainuoti visai nebrangiai.

 

gokl

Sekdami mūsų naujienas pamatysite, jog į daugelį Europos sąjungos šalių galima nuskristi pigiau nei autobusu iš Vilniaus nuvykti iki Klaipėdos. Mūsų komanda yra buvusi daugiau nei 25 skirtinguose valstybėse ir greitu metu šis skaičius padidės iki 30. Keliaudami patirsite daugybę įspūdžių ir galbūt taip užkrėsite savo draugus ir artimus kurie iki tol nėra buvę užsienyje arba dvejojo pradėti keliauti.

Mes stengsimės nuolat dalintis straipsniais apie karščiausius pasiūlymus, talpinsime tokią informaciją kaip:
Pigiausi lėktuvo bilietai Europoje;
Pigiausi lėktuvo bilietai į tolimas pasaulio valstybes;
Nuolaidos viešbučiams rezervuoti;
Pigiausi autobusų bilietai;
Nuolaidų kodai;
Ir kitą naudingą informaciją norint keliauti kuo pigiau.

Tikimės, jog šiame tinklalapyje atrasime daug bendraminčių, kurie nuolat galvoja apie keliones ir negali be jų įsivaizduoti savo gyvenimo. Gyvename tik vieną kartą, todėl reikėtų pamatyti pasaulio kuo daugiau. Jei turite pasiūlymų ar radote puikią akciją, nuolaidą, kuria norite pasidalinti, galite susisiekti su mumis kontaktais esančiais kontaktų skiltyje ir mes būtinai pasidalinsime informacija su visais. Visiems gerų kelionių!