Nebrangiai iš Amsterdamo pasiekite Panamos sostinę Panamą. Skrydis vykdomas per Kanados miestą Torontą, kuriame galėsite praleisti visą vakarą iki persėdimo į Panamą.

Panama – miestas Centrinėje Amerikoje, Panamos respublikos sostinė. Tai didžiausias šalies miestas, provincijos administracinis centras.

Miestas išsidėstęs centriniame Panamos krante, netoli Panamos kanalo galo, kuris atsiveria į Ramujį vandenyną . Miestas yra siauriausioje Panamos vietoje, tarp Ramiojo ir Atlanto vandenynų – strategiškai svarbioje vietoje. Tai didelis prekybos centras nuo pat XVI a., kai Panama buvo įkurta. Panamos mieste vyrauja jūrinis atogrąžų klimatas: sausasis sezonas trunka nuo sausio iki balandžio , drėgnasis – nuo gegužės iki gruodžio. Vidutinės temperatūros 23-30 °C.

Panama garsėja senomis džiazo tradicijomis, siekiančiomis XX a. ketvirtąjį dešimtmetį. Panamoje bene geriausiai iš likusių Centrinės Amerikos šalių yra išlikusi indėniškoji kultūra.

Lankytinos vietos Panamoje:

Amadoro takas;
Baru ugnikalnis;
San Blas Islands;
Bocas de Toro;
Panamos kanalas.

Skrydžio data: balandis, gegužė.

Kelionės maršrutas: Amsterdamas - Torontas - Panama - Frankfurtas - Amsterdamas.

Norėdami nusipirkti bilietus ar pakeisti kelionės datą, spauskite šią nuorodą
panam

Norėdami nusipirkti pigius lėktuvo bilietus, siūlytumėme nedvejoti – kuo pasiūlymas geresnis, tuo bilietai bus greičiau išpirkti. Jeigu Jus domina kitos kelionių kryptys ir norite sužinoti pigiausių bilietų pasiūlymus bei turite klausimų, prašome kreiptis nurodytais kontaktais. Pasistengsime su Jumis kuo greičiau susisiekti ir pasiūlyti Jums geriausius variantus.

Viešbučio užsakymas:
Nusipirkus pigius lėktuvo bilietus reiktų pagalvoti apie vietą kurioje apsistosite. Siūlytume naudotis booking.com paslaugomis, nes tai pati didžiausia pasaulyje viešbučių rezervavimo sistema, kurioje tikrai atrasite sau tinkantį viešbutį tiek pagal kainos ir kokybės santykį. Kadangi mes neimame jokių mokesčių už teikiamas akcijas ir pigių lėktuvo bilietų paieškas, būtume labai Jums dėkingi jei viešbučius rezervuotumėte per mūsų booking.com paieškas kurias rasite kiekvienos naujienos apačioje.  Tai padeda mums judėti toliau ir stengtis atrasti vis geresnių pasiūlymų, kuriais galime dalintis su Jumis.Booking.com

NĖRA KOMENTARŲ