Pakankamai nebloga kaina už galimybę pamatyti amžinąjį miestą! Bilietai iš Vilniaus į per 1700 km nutolusią Romą - nuo 51 euro.

Roma – Italijos  sostinė (nuo 1870 m.) ir didžiausias miestas, esantis šalies centrinėje dalyje prie Tibro upės. Administracinis ir politinis centras (prezidento, ministerijų būstinės), Lacijo regiono sostinė ir pagrindinis miestas. Didelis turizmo centras, turintis daugybę antikinių ir viduramžių paminklų , turtingas muziejais.

“Visi keliai veda į Romą…”  ne iš piršto laužtas pasakymas. Roma  ir jos mieste įsikūrusi maža valstybėlė Vatikanas, yra svarbus turistų, o ypatingai katalikų bažnyčią išpažystančių žmonių traukos centras.  Išgirdus Italijos šalies pavadinimą, kyla malonūs prisiminimai iš šios kelionės: šiluma, didinga architektūra, skaniausios picos bei sūriai, puikus vynas ir nuostabus laikas čia.`

Lankytinos vietos:
Panteonas - vienas iš įspūdingiausių Romos objektų. Panteonas yra šventykla, skirta visiems Dievams, kuri šiuo metu turi ir katalikų bažnyčios statusą, bei yra pavadinta Švč. Mergelės Marijos ir Visų Kankinių bažnyčia.

Trevi fontanas, kuris išsiskiria savo dydžiu ir yra turbūt žinomiausias barokinio stiliaus fontanas visoje šalyje. Šis fontanas laikomas nepaprastu bei yra apipintas legendų.  Sakoma, kad tie, kurie norėtų vėl atvykti į Romą, turi atsukti nugarą į fontaną ir dešine ranka per kairįjį petį mesti į vandenį monetą. Jeigu į vandenį bus metama antra moneta, ledenda pranašaujama, kad tai padės susipažinti su italu, o trečioji moneta, netgi garantuos santuoką. Tad šiame fontane monetų išties netrūksta.
Koliziejus dar kitaip vadinamas Flavijaus amfiteatras – didžiausias ir seniausias pasaulyje amfiteatras. Garsėjo gladiatorių kovomis tarpusavyje ir prieš laukinius gyvūnus.

Vatikanas - žinomas kaip mažiausia pasaulio valstybė, esanti Romos miesto centre. Taip pat tai katalikų sostinė, kartu sauganti ir neįkainojama kultūros paveldą.

Skrydžio data:balandis

Skrydžio maršrutasVilnius - Roma - Vilnius

Norėdami nusipirkti bilietus ar pakeisti kelionės datą, tai galite padaryti oficialioje momondo.co.uk svetainėje 

rome

Norėdami nusipirkti pigius lėktuvo bilietus, siūlytumėme nedvejoti – kuo pasiūlymas geresnis, tuo bilietai bus greičiau išpirkti. Jeigu Jus domina kitos kelionių kryptys ir norite sužinoti pigiausių bilietų pasiūlymus bei turite klausimų, prašome kreiptis nurodytais kontaktais. Pasistengsime su Jumis kuo greičiau susisiekti ir pasiūlyti Jums geriausius variantus.

Viešbučio užsakymas:
Nusipirkus pigius lėktuvo bilietus reiktų pagalvoti apie vietą kurioje apsistosite. Siūlytume naudotis booking.com paslaugomis, nes tai pati didžiausia pasaulyje viešbučių rezervavimo sistema, kurioje tikrai atrasite sau tinkantį viešbutį tiek pagal kainos ir kokybės santykį. Kadangi mes neimame jokių mokesčių už teikiamas akcijas ir pigių lėktuvo bilietų paieškas, būtume labai Jums dėkingi jei viešbučius rezervuotumėte per mūsų booking.com paieškas kurias rasite kiekvienos naujienos apačioje.  Tai padeda mums judėti toliau ir stengtis atrasti vis geresnių pasiūlymų, kuriais galime dalintis su Jumis.Booking.com

NĖRA KOMENTARŲ

KOMENTUOTI