Norėdami nepraleisti naujienų, spauskite LIKE ant mūsų Facebook puslapio


Super pigios atostogos Maltoje! Nuskristi į šią salą iš Jungtinės karalystės miestų galima vos už 68 eurus į abi puses! Viešbučių kainos tikrai nesikandžioja, nes prasideda vos nuo 15 eurų už naktį dviems asmenims. Skrendame iš Londono, Liverpulio ir Mančesterio miestų.

Malta - išsidėsčiusi penkių salų salyne centrinėje Viduržemio jūros dalyje, į pietus nuo Italijai priklausančios Sicilijos salos, į rytus nuo Tuniso ir į šiaurę nuo Libijos. Malta yra viena iš mažiausių ir tankiausiai gyvenamų šalių pasaulyje. Šalis turtinga savo kraštovaizdžiu, uolėtomis pakrantėmis, ramiomis įlankomis bei senoviniais miestais. Tai tikras muziejus po atviru dangumi. Šaliai priklauso Maltos, Gozo, Komino, negyvenamos Cominetto ir Filfla salos.

Maltos klimatas tipiškas Viduržemio jūros regionui - vasaros šiltos ir sausos, žiemos švelnios ir drėgnos. Vidutinė temperatūra vasarą apie 28 laipsnius, žiemą 14 laipsnių. Tinkamiausias metas keliauti į Maltą yra balandžio - spalio mėnesiai.

Malta puikiai tinka tiek ramybės ir lėto gyvenimo tempo išsiilgusiems poilsiautojams , tiek aktyvaus poilsio ištroškusiems keliautojams . Saloje tikrai yra į ką pažiūrėti, kur pasimėgauti šiltu jūros vandeniu, saule, paplūdimiais, naktiniu gyvenimu.

maltačSkrydžio data: lapkritis

Iš Londono: 11.21 - 11.27
Iš Mančesterio: 11.23 - 11.30
Iš Liverpulio: 11.07 - 11.14

Norėdami nusipirkti bilietus,pakeisti kelionės datą ir kitą miestą, tai galite padaryti paspaudę šią nuorodą.

londo live manch

Apgyvendinimas

Siūlome apsigyventi ,,Euroclub hotel''. Savaitė dviems asmenims šiame trijų žvaigždučių viešbutyje kainuos tik nuo 111 eurų už 7 nakvynes! Daugiau apie viešbutį galite sužinoti paspaudę šią nuorodą.

euro euroclubNorėdami nusipirkti pigius lėktuvo bilietus, siūlytumėme nedvejoti – kuo pasiūlymas geresnis, tuo bilietai bus greičiau išpirkti. Jeigu Jus domina kitos kelionių kryptys ir norite sužinoti pigiausių bilietų pasiūlymus bei turite klausimų, prašome kreiptis nurodytais kontaktais. Pasistengsime su Jumis kuo greičiau susisiekti ir pasiūlyti Jums geriausius variantus.

Viešbučio užsakymas:
Nusipirkus pigius lėktuvo bilietus reiktų pagalvoti apie vietą kurioje apsistosite. Siūlytume naudotis Hotelscombined.com paslaugomis, nes tai pati didžiausia pasaulyje viešbučių palyginimo sistema, kurioje tikrai atrasite sau tinkantį viešbutį tiek pagal kainos ir kokybės santykį. Kadangi mes neimame jokių mokesčių už teikiamas akcijas ir pigių lėktuvo bilietų paieškas, būtume labai Jums dėkingi jei viešbučius rezervuotumėte per mūsų viešbučių paieškas kurias rasite kiekvienos naujienos apačioje. Tai padeda mums judėti toliau ir stengtis atrasti vis geresnių pasiūlymų, kuriais galime dalintis su Jumis.

NĖRA KOMENTARŲ

KOMENTUOTI