Norėdami nepraleisti naujienų, spauskite LIKE ant mūsų Facebook puslapio


Atpigo skrydžiai iš Kauno į Kanarų salyne esančią Lanzarotės  salą! Skrydžiai  į per 4200 km nutolusią Lanzarotę  - tik nuo 79 eurųį abi puses! Šį puikų pasiūlymą , kaip ir daugelį kitų, kuriais dalinamės su jumis, radome Azuon programos dėka! Daugiau apie ją pasiskaityti galite čia!

Lanzarotė – Kanarų salynui priklausanti Ispanijos sala, yra įsikūrusi Atlanto vandenyne. Sala anksčiau  yra stipriai nukentėjusi nuo labai stiprių ugnikalnių šiuo metu visiškai „atsigavusi“ ir puikiai vysto turistinę veiklą. Dėl nuostabaus kraštovaizdžio ir aktyvių pramogų nemažai žmonių atkeliauja į šią salą siekdami maloniai praleisto laiko. Pagrindinis miestas saloje – Aresifė, esantis rytinėje pakrantėje. Čia visada rasite pramogų, turėsite dideles galimybes išsirinkti nakvynę viešbutyje, kuriais „nuklota“ visa pakrantė.

Klimatas Lanzarotėje kaip ir visuose Kanaruose yra švelnus ir stabilus ištisus metus, todėl neveltui Kanarų salos yra vadinamos amžinojo pavasario salomis! Lanzarotės sala yra pati sausiausia iš visų Kanarų salų, todėl čia lietų pamatysite ne taip ir dažnai.

lanza

Kelionės data:  Gegužės 9 - 18

Kelionės maršrutas: Kaunas - Londonas - Lanzarotė - Londonas - Kaunas

Kur pirkti lėktuvo bilietus?
Prieš perkant lėktuvų bilietus, prašytume atkreipti dėmesį, jog skrydžiai vykdomi su ilgais persėdimais Londone! Bet keliautojui, tai ne bėda juk ar ne? O nebuvusiam niekada Londone, tai tik pliusas kelionėje.

Pigiausi lėktuvų bilietai bus perkant su WizzAir lojalumo kortele, kurią galėsite įsigyti iš karto perkant lėktuvų bilietus. Kodėl verta įsigyti WizzAir lojalumo kortelę, skaitykite čia!

  1. Perkame lėktuvų bilietus Wizzair tinklalapyje: Kaunas - Londonas - Kaunas.
    london
  2. Perkame lėktuvų bilietus Ryanair tinklalapyje: Londonas - Lanzarotė - Londonas
    lanza

Norėdami nusipirkti pigius lėktuvo bilietus, siūlytumėme nedvejoti – kuo pasiūlymas geresnis, tuo bilietai bus greičiau išpirkti.

Viešbučio užsakymas:
Nusipirkus pigius lėktuvo bilietus reiktų pagalvoti apie vietą kurioje apsistosite. Siūlytume naudotis booking.com paslaugomis, nes tai pati didžiausia pasaulyje viešbučių rezervavimo sistema, kurioje tikrai atrasite sau tinkantį viešbutį tiek pagal kainos ir kokybės santykį.


Booking.com

NĖRA KOMENTARŲ