Norėdami nepraleisti naujienų, spauskite LIKE ant mūsų Facebook puslapio


Wizzair akcija! Tik šiandien skrydžiai iš Varšuvos su 20% nuolaida! Tiesioginiai skrydžiai į Eilatą iš Varšuvos - nuo 29 eurų į abi puses! Iki Varšuvos pigiai galite nukeliauti su LuxExpress autobusais. Apie Wizzair lojalumo kortelės naudą, daugiau informacijos rasite čia!

Eilatas – piečiausias Izraelio kurortinis uostamiestis, dažnai vadinamas Raudonosios jūros perlu arba Izraelio deimantu. 1950 metais pakrantėje prasidėjo naujo miesto statybos, vėliau – uosto, kuris tapo Eilato ekonomikos varikliu. Po beveik dešimties metų mieste pradėta vystyti turizmo pramonė.

Šiandien Eilatas – rojus ieškantiems šiltų atostogų, į kurį kiekvienais metais atvyksta tūkstančiai izraeliečių bei turistų iš viso pasaulio. Turistai Eilate gali mėgautis labai retu jūros, miesto ir aplinkinės kalnų dykumos deriniu, kuris ištisus metus suteikia begalinių poilsio ir pramogų galimybių.

Jūros mėgėjai mėgaujasi plaukiojimu, akvalangais, burlentėmis, jachtomis, burinėmis valtimis. Galima grožėtis fantastišku koralų rifų grožiu, nesuskaitoma galybe įvairiaspalvių atogrąžų žuvų pro permatomą ekskursinio katerio dugną  arba esant povandeniniame laive, arba net iš povandeninės observatorijos. Eilatas taip pat garsus puikia tuno, barakudos, kitų stambių žuvų žvejokle. Eilatas puikus pasirinkimas, norintiems tiek ramaus tiek aktyvaus poilsio.

Kelionės data: 2019

Sausio 19 - 26
Sausio 19 - 29

Kur pirkti lėktuvo bilietus?
Norėdami nusipirkti bilietus į Eilato kurortą ar pakeisti kelionės datą, tai galite padaryti paspaudę šią nuorodą.

eil

eila2Viešbučio užsakymas:
Nusipirkus pigius lėktuvo bilietus reiktų pagalvoti apie vietą kurioje apsistosite. Siūlytume naudotis booking.com paslaugomis, nes tai pati didžiausia pasaulyje viešbučių rezervavimo sistema, kurioje tikrai atrasite sau tinkantį viešbutį tiek pagal kainos ir kokybės santykį.

NĖRA KOMENTARŲ

KOMENTUOTI