Super pasiūlymą pateikė, viena geriausių pasaulyje avialinijų - Turkish airlines! Iš Milano iki Brazilijos miesto San Paolo ir su grįžimu į Vilnių, nuskrisime vos už 191 eurą. Tokį pasiūlymą praleisti būtų tiesiog nuodėmė! Iki Milano nebrangiai nusigausite Wizzair kompanijos lėktuvais.

San Paulas - didžiausias Brazilijos miestas ir vienas labiausiai apgyvendintų miestų pasaulyje.  San Paulo dydį suprasite, kai pamatysite kokiais srautais juda automobiliais, nes neretas atvejis kai į vieną pusę juda aštuonios automobilių juostos. Atrodytų, niekada nenutrūkstančios automobilių eilės neišvengiamai sudaro pirmąjį beprotiškai judančio miesto įspūdį. San Paule per metus įvyksta apie 90 000 įvairių parodų ir mugių - kas 6 minutes mieste vyksta koks nors renginys. Miestas dažnai vadinamas Lotynų Amerikos „Čikaga“.
 
Lankytinos vietos:

Šiuolaikinio meno muziejus;

Impiranjos muziejus;

Dailės muziejus;

Meno istorijos muziejus;

Valstybinė paveikslų galerija.

Skrydžio data: balandis, gegužė

Skrydžio maršrutas: Milanas - Stanbulas - San Paulas - Stambulas - Vilnius

Norėdami nusipirkti bilietus ar pakeisti kelionės datą, tai galite padaryti Edreams.com svetainėje Jei turite klausimų, visada galite kreiptis kontaktais nurodytais kontaktų skiltyje.

sao paolo

Norėdami nusipirkti pigius lėktuvo bilietus, siūlytumėme nedvejoti – kuo pasiūlymas geresnis, tuo bilietai bus greičiau išpirkti. Jeigu Jus domina kitos kelionių kryptys ir norite sužinoti pigiausių bilietų pasiūlymus bei turite klausimų, prašome kreiptis nurodytais kontaktais. Pasistengsime su Jumis kuo greičiau susisiekti ir pasiūlyti Jums geriausius variantus.

Viešbučio užsakymas:
Nusipirkus pigius lėktuvo bilietus reiktų pagalvoti apie vietą kurioje apsistosite. Siūlytume naudotis booking.com paslaugomis, nes tai pati didžiausia pasaulyje viešbučių rezervavimo sistema, kurioje tikrai atrasite sau tinkantį viešbutį tiek pagal kainos ir kokybės santykį. Kadangi mes neimame jokių mokesčių už teikiamas akcijas ir pigių lėktuvo bilietų paieškas, būtume labai Jums dėkingi jei viešbučius rezervuotumėte per mūsų booking.com paieškas kurias rasite kiekvienos naujienos apačioje.  Tai padeda mums judėti toliau ir stengtis atrasti vis geresnių pasiūlymų, kuriais galime dalintis su Jumis.Booking.com

NĖRA KOMENTARŲ

KOMENTUOTI