Labai pigūs lėktuvo bilietai laukia tų, kurie seniai svajoja nukeliauti į Meksiką! Skrydžiai iš Danijos sostinės Kopenhagos pirmyn ir atgal kainuos - tik 214 eurų!

Kopenhagą iš Lietuvos galite pasiekti vos už keliasdešimt eurų.

Kankunas - kurortas Karibų jūros pakrantėje, Jukatano pusiasalyje Meksikos Respublikoje. Jis įtrauktas į geriausių pasaulio kurortų dešimtuką. Kankuno pakrantėje (ilgis 25 km) turistams siūlomi pramogų ir prekybos centrai, naktiniai klubai, jachtų klubai, restoranai ir daugybė gerų viešbučių. Kankunas tapo žinomas pasaulyje dėl savo begalinių balto smėlio paplūdimių, skaidraus Karibų jūros vandens ir netoliese esančių majų civilizacijos paminklų.

Kankunas – vienas populiariausių Meksikos kurortų, kasmet aptarnaujantis apie septynis milijonus poilsiautojų. Pusė milijono vietinių gyventojų daugiausia dirba turizmo sferoje ir užtikrina poilsiautojams kokybišką poilsį.  Įdomus faktas tas, jog vos prieš 50 metų, čia gyveno tik keli žmonės, kurie prižiūrėjo kokoso palmių plantaciją. Puiki geografinė vietovės padėtis ir nuostabus klimatas idealiai tiko kurortui įkurti. Baltas paplūdimio smėlis ir žydras vandenynas, ko daugiau reikia tobuloms atostogoms?

kankunas

Skrydžio data: Kovo 28 - balandžio 12

Skrydžio maršrutas: Kopenhaga - Kankunas - Kopenhaga

Norėdami nusipirkti bilietus ar pakeisti kelionės datą, tai galite padaryti šią nuorodą svetainėje. Jei turite klausimų, visada galite kreiptis kontaktais nurodytais kontaktų skiltyje.

kank

Norėdami nusipirkti pigius lėktuvo bilietus, siūlytumėme nedvejoti – kuo pasiūlymas geresnis, tuo bilietai bus greičiau išpirkti. Jeigu Jus domina kitos kelionių kryptys ir norite sužinoti pigiausių bilietų pasiūlymus bei turite klausimų, prašome kreiptis nurodytais kontaktais. Pasistengsime su Jumis kuo greičiau susisiekti ir pasiūlyti Jums geriausius variantus.

Viešbučio užsakymas:
Nusipirkus pigius lėktuvo bilietus reiktų pagalvoti apie vietą kurioje apsistosite. Siūlytume naudotis booking.com paslaugomis, nes tai pati didžiausia pasaulyje viešbučių rezervavimo sistema, kurioje tikrai atrasite sau tinkantį viešbutį tiek pagal kainos ir kokybės santykį. Kadangi mes neimame jokių mokesčių už teikiamas akcijas ir pigių lėktuvo bilietų paieškas, būtume labai Jums dėkingi jei viešbučius rezervuotumėte per mūsų booking.com paieškas kurias rasite kiekvienos naujienos apačioje.  Tai padeda mums judėti toliau ir stengtis atrasti vis geresnių pasiūlymų, kuriais galime dalintis su Jumis.Booking.com

NĖRA KOMENTARŲ

KOMENTUOTI