Norėdami nepraleisti naujienų, spauskite LIKE ant mūsų Facebook puslapio


Ryanair akcija "Savaitės vidurio beprotybė! Super lėktuvų bilietų kaina skrydžiams į Londoną! Tik šiandien tiesioginiai skrydžiai iš Oslo - tik nuo 10  eurų į abi puses! 

Londonas – Jungtinės Karalystės sostinė ir didžiausias miestas Europos Sąjungoje pagal gyventojų skaičių. Šis miestas yra spalvingas visom prasmėm: skaičiuojama, jog čia gyvenantys žmonės kalba daugiau nei 300 skirtingų kalbų. Kadangi mieste dauguma pastatų neviršija 10 aukštų, Londono plotas yra didžiulis. Atskiri Londono rajonai labai skirtingi – kartais atrodo, jog tai skirtingi miestai. Londone yra apie 160 muziejų, 100 teatrų, 80 parkų, 4 tarptautiniai oro uostai ir 8 geležinkelio stotys.

Kodėl verta aplankyti Londoną?
Rūmai, architektūriniai paminklai, stulbinantys parkai, futbolas, garsiausių pasaulyje muzikos grupių koncertai, populiarių dizainerių parduotuvės – tai viskas, kas traukia smalsiausių keliautojų minias čia, į Londoną. Gausybė pigių skrydžių bendrovių bei internetu siūlomos akcijos padeda augančiai turizmo plėtrai, o netoliese įsikūrę oro uostai leidžia akimirksniu atsidurti įvykių centre.

Kelionės data:

Lapkričio 5 - 7

Lapkrčio 7 - 15

Lapkričio 21 - 28

Lapkričio 22 - 29

Lapkričio 15 -22

Gruodžio 5 - 12

Kelionės maršrutas:  Oslas - Londonas - Oslas

Kur pirkti lėktuvo bilietus?
Norėdami nusipirkti bilietus, tai galite padaryti paspaudę šią nuorodą.

london

Viešbučio užsakymas:
Nusipirkus pigius lėktuvo bilietus reiktų pagalvoti apie vietą kurioje apsistosite. Siūlytume naudotis booking.com paslaugomis, nes tai pati didžiausia pasaulyje viešbučių rezervavimo sistema, kurioje tikrai atrasite sau tinkantį viešbutį tiek pagal kainos ir kokybės santykį.Booking.com

NĖRA KOMENTARŲ

KOMENTUOTI