Norėdami nepraleisti naujienų, spauskite LIKE ant mūsų Facebook puslapio


Tiesiog neįtikėtina kaina lėktuvų bilietams į Maljorką! Rugsėjo pabaigoje, skrydžiai į šią Ispanijai priklausančią salą, kainuos tik nuo 65 eurų į abi puses! Kodėl verta keliauti būtent tokiu metu? Vasaros metu Maljorkoje būna pakankamai karšta, todėl rekomenduojama keliauti atvėsus orams, o rudens pradžia tam puikiai tinka! Jei domina šis pasiūlymas, rekomenduojame reaguoti greitai, nes kainos greitai turėtų pasikeisti!

Maljorkos sala yra didžiausia Balearų salyno sala. Jos plotas yra 3640 kv. km, o pakrantės ilgis 554 km. Kitos didžiausios Balearų salyno salos - Ibiza, Menorka ir Formentera. O iš viso salyne priskaičiuojama apie 150 salų, tačiau dauguma jų tėra nedidelės uolėtos negyvenamos salelės. Balearų salynas yra autonominis Ispanijos regionas, kurio sostinė - Maljorkos Palma. Saloje dvi oficialios kalbos: katalonų ir ispanų.

Gyvenimas čia verda ištisus metus, nes švelnus Viduržemio jūros klimatas garantuoja gerą orą ir žiemą, ir vasarą. Į saloje esančią Marivento pilį kiekvieną rugpjūtį poilsiauti atvyksta ir karališkoji Ispanijos šeima. Saloje populiaru važinėtis dviračiais ir motoroleriais, kuriuos, kaip ir automobilius, galima išsinuomoti bet kurioje gyvenvietėje. Kalnų viršūnės siekia pusantro kilometro, tad visai nesunku į jas įkopti ir žvalgytis į atsivėrusius vaizdus. Daug kur yra turistams paženklintų takų, tad pasiklysti neįmanoma. Visi didieji naktiniai klubai ir specializuoti restoranai susitelkę sostinėje Palmoje.

3966884184_10f4c745aa_b

Kelionės data: rugsėjo 25 - spalio 5

Kelionės maršrutas: Vilnius - Memingenas - Maljorka - Londonas - Vilnius

Kur pirkti lėktuvo bilietus?
Kadangi skrendama su trimis skirtingomis oro linijomis, visus bilietus teks pirkti atskirai! Pigiausi skrydžiai yra perkant su Wizzair lojalumo kortele, apie kurią daugiau informacijos rasite čia! Neturintiems Wizzair lojalumo kortelės, skrydžiai taps 10 eurų brangesni.

Skrydis: Vilnius - Memingenas

pirmas

Skrydis: Memingenas - Maljorka

antras

Skrydis: Maljorka - Londonas

trecias

Skrydis: Londonas - Vilnius

anNorėdami nusipirkti pigius lėktuvo bilietus, siūlytumėme nedvejoti – kuo pasiūlymas geresnis, tuo bilietai bus greičiau išpirkti.

Viešbučio užsakymas:
Nusipirkus pigius lėktuvo bilietus reiktų pagalvoti apie vietą kurioje apsistosite. Siūlytume naudotis booking.com paslaugomis, nes tai pati didžiausia pasaulyje viešbučių rezervavimo sistema, kurioje tikrai atrasite sau tinkantį viešbutį tiek pagal kainos ir kokybės santykį.Booking.com

NĖRA KOMENTARŲ

KOMENTUOTI