Norėdami nepraleisti naujienų, spauskite LIKE ant mūsų Facebook puslapio


Pigūs skrydžiai iš Vilniaus į Tailando sostinę Bankoką! Lėktuvų bilietų kainos - tik nuo 378 eurų į abi puses!  Iškeiskite lietuvišką žiemą į Tailando vasarą!!

BankokasTailando sostinė,  vadinamas angelų miestas. Būtent nuo jo reikia pradėti pažintį su Tailandu, tam, kad pajaustum nepakartojamą rytų aromatą ir liktum amžinai sužavėtas jo magijos.

Bankokas yra didžiausias Pietryčių Azijos miestas, šalies verslo ir kultūrinio gyvenimo centras, kuriame yra beveik visos Tailando administracinės įstaigos ir daug tarptautinių organizacijų. Bankokas - ryškesnis, nei daugelis vakarietiškų sostinių. Jame meniškai suderinti dangų smeigiantys aukšti dangoraižiai ir didžiuliai prekybos centrai su senovinėmis šventyklomis, auksuotais rūmais ir smaragdo žalumos parkais.

Bankokas vadinamas „Rytų Venecija ir, nors daugelio kanalų nebeliko nutiesus geležinkelius, vis dėlto dar galima išsiruošti į įspūdingą ekskursiją garsiomis Bankoko gatvėmis ir pajusti šio nepakartojamo miesto praeitį. Gyvenimas mieste nesustoja nė minutėlei, netgi nakties metu.

Kelionės data:

Gruodžio 3 - 18

Skrydžio maršrutas: Vilnius - Kijevas - Bankokas - Kijevas - Vilnius

Kur pirkti lėktuvo bilietus?
Norėdami nusipirkti bilietus ar pakeisti kelionės datą, tai galite padaryti paspaudę šią nuorodą.

1

2

Iš Bankoko pigūs skrydžiai į gretimas salas, tik nuo 23 eurų į abi puses!! Spauskite čia.

ąąą

 

Viešbučio užsakymas:

Pasinaudokite 10 procentų booking.com nuolaida paspaudę čia.

Nusipirkus pigius lėktuvo bilietus reiktų pagalvoti apie vietą kurioje apsistosite. Siūlytume naudotis booking.com paslaugomis, nes tai pati didžiausia pasaulyje viešbučių rezervavimo sistema, kurioje tikrai atrasite sau tinkantį viešbutį tiek pagal kainos ir kokybės santykį.

Booking.com

NĖRA KOMENTARŲ