Norėdami nepraleisti naujienų, spauskite LIKE ant mūsų Facebook puslapio


Nerealiai pigūs lėktuvo bilietai iš Amsterdamo į Panamą! Į abi puses nusigausite - vos už 142 eurus! Greitu metu lėktuvų bilietai bus išpirkti, paskubėkite!

Dar labiau atpigo!!! Dabar tik 136 eurai!

Panama – miestas Centrinėje Amerikoje, Panamos respublikos sostinė. Tai didžiausias šalies miestas, provincijos administracinis centras. Miestas išsidėstęs centriniame Panamos krante, netoli Panamos kanalo galo, kuris atsiveria į Ramujį vandenyną .

Miestas yra siauriausioje Panamos vietoje, tarp Ramiojo ir Atlanto vandenynų – strategiškai svarbioje vietoje. Tai didelis prekybos centras nuo pat XVI a., kai Panama buvo įkurta. Panamos mieste vyrauja jūrinis atogrąžų klimatas: sausasis sezonas trunka nuo sausio iki balandžio , drėgnasis – nuo gegužės iki gruodžio. Vidutinės temperatūros 23-30 °C.
Panama garsėja senomis džiazo tradicijomis, siekiančiomis XX a. ketvirtąjį dešimtmetį. Panamoje bene geriausiai iš likusių Centrinės Amerikos šalių yra išlikusi indėniškoji kultūra.

Skrydžio data
:

Rugsėjo 11 - 22
Rugsėjo 12 - 20
Rugsėjo 12 - 26

Kur pirkti lėktuvo bilietus?
Norėdami nusipirkti bilietus ar pakeisti kelionės datą, tai galite padaryti paspaudę šią nuorodą.

s

Viešbučio užsakymas:
Nusipirkus pigius lėktuvo bilietus reiktų pagalvoti apie vietą kurioje apsistosite. Siūlytume naudotis booking.com paslaugomis, nes tai pati didžiausia pasaulyje viešbučių rezervavimo sistema, kurioje tikrai atrasite sau tinkantį viešbutį tiek pagal kainos ir kokybės santykį. 
Booking.com

NĖRA KOMENTARŲ

KOMENTUOTI