Norėdami nepraleisti naujienų, spauskite LIKE ant mūsų Facebook puslapio


Tiesiog nereali lėktuvų bilietų kaina į Kanarų salyne esančią Lanzarotę! Tiesioginiai skrydžiai iš Diuseldorfo - tik 19,98 eurų į abi puses!

Lanzarotė – Kanarų salynui priklausanti Ispanijos sala, yra įsikūrusi Atlanto vandenyne. Sala anksčiau  yra stipriai nukentėjusi nuo labai stiprių ugnikalnių šiuo metu visiškai „atsigavusi“ ir puikiai vysto turistinę veiklą. Dėl nuostabaus kraštovaizdžio ir aktyvių pramogų nemažai žmonių atkeliauja į šią salą siekdami maloniai praleisto laiko. Pagrindinis miestas saloje – Aresifė, esantis rytinėje pakrantėje. Čia visada rasite pramogų, turėsite dideles galimybes išsirinkti nakvynę viešbutyje, kuriais „nuklota“ visa pakrantė.

Klimatas Lanzarotėje kaip ir visuose Kanaruose yra švelnus ir stabilus ištisus metus, todėl neveltui Kanarų salos yra vadinamos amžinojo pavasario salomis! Lanzarotės sala yra pati sausiausia iš visų Kanarų salų, todėl čia lietų pamatysite ne taip ir dažnai.

Kelionės data

Birželio 5 - 12
Birželio 5 - 19
Birželio 12 - 19
Birželio 12 - 26
Birželio 26 - liepos 3

Kur pirkti lėktuvo bilietus?
Skrydžio bilietus galite nusipirkti paspaudę čia! Paskubėkite, nes skrydžiai į Lanzarotės salą, greitu metu bus išpirkti!

ko

Viešbutis
10 % nuolaidą gausite pirkdami per šią nuorodą (premiją gražina po viešnagės)

lanzar

102698571

Daugiau pasiūlymų ieškokite  booking.com, nes tai pati didžiausia pasaulyje viešbučių rezervavimo sistema, kurioje tikrai atrasite sau tinkantį viešbutį tiek pagal kainos ir kokybės santykį.


Booking.com

NĖRA KOMENTARŲ