Norėdami nepraleisti naujienų, spauskite LIKE ant mūsų Facebook puslapio


Tiesiog nerealios kainos lėktuvų bilietams iš Danijos miestų į Gran Kanariją! Skrydžiai iš Kopenhagos bei Bilundo miesto - tik 27 eurai į abi puses! Taip pat yra galimybė skristi iš Lietuvos su tarpiniu sustojimu viename iš minėtų Danijos  miestų.

Gran Kanarija yra trečia pagal dydį sala Ispanijai priklausančiame Kanarų salyne, kuris yra Atlanto vandenyne, 210 km nuo šiaurės vakarų Afrikos ir už 4420 km nuo Vilniaus. Svarbiausias miestas – Las Palmas de Gran Kanarija.

Saloje galima rasti ir įkaitusio smėlio dykumų, ir subtropinių miškų, ir užgesusių ugnikalnių, ir kalnų. Per salos vidurį eina El Kumbre kalnų grandinė su aukščiausia salos viršukalne Las Nieves, siekiančia 2000 m. aukštį virš jūros lygio. Pušynus saloje keičia kavos, bananų plantacijos, abrikosų sodai, migdolų ir palmių giraitės. Tokios gamtos įvairovės tokiame nedideliame plote niekur kitur pasaulyje nerasite. Sala net vadinama miniatiūriniu žemynu, kadangi čia galima rasti įvairiausių klimato zonų.

Sakoma, kad Gran Kanarijoje – amžinas pavasaris, nes žiemą oro temperatūra nenusileidžia žemiau 20°C, vasarą retai viršija 30°C. Vandens temperatūra svyruoja tarp 18°C žiemą ir 22°C vasarą. Vietiniai teigia, kad dėl palankaus vėjo Gran Kanarijoje buriuoti galima kasdien. 43 proc. salos teritorijos paskelbtos saugomomis gamtinėmis zonomis, čia įkurti net 8 draustiniai. Verta kovo mėnesį saloje pamatyti ir migdolų žydėjimo metą - kalnuose migdolai apaugę beveik visus šlaitus, tad žydint atrodo tarsi jie būtų padengti sniegu.

Kelionės data

Lapkričio 29 - gruodžio 6
Gruodžio 6 - 13
Gruodžio 13 - 20

Kur ir kaip pirkti lėktuvo bilietus?
Norėdami nusipirkti pigiausiu bilietus, tai galite padaryti paspaudę šią nuorodą.

Noriu skristi iš Lietuvos!

Norėdami skristi iš Lietuvos, skrydžiai šiuo metu kainuotų apie 44 eurus daugiau, nes tektų skristi iš Kauno iki Kopenhagos. Vieno tokio bilieto kaina yra apie 22 eurus! Tačiau rekomenduojame pirmiau įsigyti lėktuvų bilietus iš Kopenhagos į Gran Kanariją už 27 eurus į abi puses, o skrydžius Kaunas - Kopenhaga - Kaunas įsigyti vėliau, kai bilietai atpigs. Dažnai skrydžiai iš Kauno į Kopenhagą į abi puses, kainuoja tik 20 eurų. Be to porą kartų per metus Ryanair paskelbia lėktuvų bilietų išpardavimas ir ne kartą esame matę bilietus iki Kopenhagos iš Kauno vos už 1 eurą. Jei kažko nesupratote ar kyla klausimų, rašykite šios naujienos komentaruose arba Facebooko naujienoje.

graNorėdami nusipirkti pigius lėktuvo bilietus, siūlytumėme nedvejoti – kuo pasiūlymas geresnis, tuo bilietai bus greičiau išpirkti.

Viešbučio užsakymas:
Nusipirkus pigius lėktuvo bilietus reiktų pagalvoti apie vietą kurioje apsistosite. Siūlytume naudotis booking.com paslaugomis, nes tai pati didžiausia pasaulyje viešbučių rezervavimo sistema, kurioje tikrai atrasite sau tinkantį viešbutį tiek pagal kainos ir kokybės santykį.

Booking.com

NĖRA KOMENTARŲ