Norėdami nepraleisti naujienų, spauskite LIKE ant mūsų Facebook puslapio


Tiesiog neįtikėtinai pigūs lėktuvo į bilietai iš Švedijos sostinės į Kanados miestą - Monrealį! Skrydžiai į Torontą vykdomi iš Stokholmo su trumpu sustojimu Reikjavike. Iki Stokholmo iš Lietuvos nebrangiai nuskrisite su WizzAir kompanijos lėktuvais.

Kanada yra viena geriausių vietų gyventi pasaulyje, tiek ekonomine prasme tiek ir švietimo ir kitais ne ką mažiau svarbiais faktoriais.
Dėl ko keliauti į Kanadą? Didžiąją dalį valstybės su daro gamta! Ir ta gamta Jūs tiesiog priblokš. Kriokliai, kalnai, fjordai, didžiuliai nacionaliniai parkai ir dar daug ko visko kito. Kanados gamtą yra tiesiog būtina pamatyti, nes tai didžiuliai plotai neapsakomo grožio!

kanadaSkrydžio data:

Vasario 15 - kovo 2
Kovo 1 - 9
Kovo 22 - balandžio 2

Norėdami nusipirkti bilietus ar pakeisti kelionės datą, tai galite padaryti paspaudę šią nuorodą.

monrNorėdami nusipirkti pigius lėktuvo bilietus, siūlytumėme nedvejoti – kuo pasiūlymas geresnis, tuo bilietai bus greičiau išpirkti. Jeigu Jus domina kitos kelionių kryptys ir norite sužinoti pigiausių bilietų pasiūlymus bei turite klausimų, prašome kreiptis nurodytais kontaktais. Pasistengsime su Jumis kuo greičiau susisiekti ir pasiūlyti Jums geriausius variantus.

Viešbučio užsakymas:
Nusipirkus pigius lėktuvo bilietus reiktų pagalvoti apie vietą kurioje apsistosite. Siūlytume naudotis booking.com paslaugomis, nes tai pati didžiausia pasaulyje viešbučių rezervavimo sistema, kurioje tikrai atrasite sau tinkantį viešbutį tiek pagal kainos ir kokybės santykį. Kadangi mes neimame jokių mokesčių už teikiamas akcijas ir pigių lėktuvo bilietų paieškas, būtume labai Jums dėkingi jei viešbučius rezervuotumėte per mūsų booking.com paieškas kurias rasite kiekvienos naujienos apačioje.  Tai padeda mums judėti toliau ir stengtis atrasti vis geresnių pasiūlymų, kuriais galime dalintis su Jumis.


Booking.com

NĖRA KOMENTARŲ

KOMENTUOTI