Tiesiog fantastiškas pasiūlymas gyvenantiems Osle! Skrydis ir viešbutis 10 dienų - tik 160 eurų asmeniui!

Jeigu norite, jog mes Jums surastume pigiausius lėktuvo bilietus iš Jūsų norimo miesto, ar norite pasirinkti kitą datą, tiesiog parašykite mums į e -paštą:  kolumbokeliones@gmail.com  ir surasime kuo pigesnius lėktuvo bilietus NEMOKAMAI!


Vakar skelbėme pigius lėktuvo bilietus iš Londono į Madeiros salą, tačiau šiandien pasiūlymas ne ka prastesnis! Kas gali būti geriau už pigias atostogas, gražioje šalyje? Būtent tokias atostogas mums siūlo ,,Ryanair'' kompanija, kurios tiesioginiai lėktuvų bilietai į Kroatijos kurortą Pulą, kainuoja vos nuo 54 eurų į abi puses.  Būtent šiuo metu yra akcija neblogai vertinamame viešbutyje, todėl bendroj sumoj gauname, mažas išlaidas už lėktuvo bilietus ir nakvynes. Rekomenduojama nieko nedelsti ir griebti šį pasiūlymą, nes kainuos greitų metu tikrai pakils.

Pula – didžiausias miestas Istrijos pusiasalyje, Kroatijoje. Dauguma gyventojų – kroatai. Kaip ir visas aplinkinis kraštas, Pula garsėja švelniu klimatu, ramia jūra ir nepaliesta gamta.

Pula  –  kadaise buvusi romėnų kolonija, jame ir dabar galima apžiūrėti nemažai romėnų palikimo: Augusto šventyklą (statytą I a.), Heraklio vartus, Sergijaus arką (statytą I a. pr. Kr. ir papuoštą sparnuota pergalės figūra bei korintiniais kapiteliais), amfiteatrą.

pul

Skrydžio data: gegužė - birželis (didelis pasirinkimas birželį)

Norėdami nusipirkti bilietus ar pakeisti kelionės datą, tai galite padaryti paspaudę šią nuorodą. Jei turite klausimų, visada galite  parašyti mums į elektroninį paštą: kolumbokeliones@gmail.com

Lėktuvo bilietų kaina nurodyta 10 dienų kelionei, taip pat yra ir trumpesniam ir ilgesniam laikotarpiui.

pula

Viešbutis

Atostogų viešbutis „Horizont Resort“ įsikūręs ramioje vietoje, pušyno apsuptyje, vos už keleto žingsnių nuo paplūdimio bei už 3,5 nuo Pulos centro. Šiame viešbutyje yra lauko baseinas, iš kurio atsiveria jūros vaizdas, bei keli restoranai ir barai, o bendrose patalpose veikia nemokamas belaidis internetas. Oro uostas tik už 11km. Viešbučio rezervacijai šiandien suteikiama 40proc. nuolaida!

Norėdami užsisakyti šį viešbutį, tai galite padaryti paspaudę šią nuorodąŽinoma tai tik mūsų rekomenduojamas viešbutis, jį laisvai galite keisti pagal savo nuožiūrą.

ol

Norėdami nusipirkti pigius lėktuvo bilietus, siūlytumėme nedvejoti – kuo pasiūlymas geresnis, tuo bilietai bus greičiau išpirkti. Jeigu Jus domina kitos kelionių kryptys ir norite sužinoti pigiausių bilietų pasiūlymus bei turite klausimų, prašome kreiptis nurodytais kontaktais. Pasistengsime su Jumis kuo greičiau susisiekti ir pasiūlyti Jums geriausius variantus.


Booking.com

NĖRA KOMENTARŲ