Norėdami nepraleisti naujienų, spauskite LIKE ant mūsų Facebook puslapio


Radome pigius lėktuvo bilietus į Paryžių. Iš Vilniaus į Paryžių nuskrisite - vos už 33.98 eurus į abi puses! Neturintiems WizzAir lojalumo kortelės, bilietai kainuos 59.98, tad mėgstantys per metus keliauti keletą kartų, turėtų rimtai pagalvoti apie WizzAir lojalumo kortelę, nes keliaujant dviese, ji atsiperka jau pirmojo skrydžio metu.

Paryžius - didžiausias Prancūzijos miestas, kuriame kartu su priemiesčio teritorija gyvena apie 12 mln. žmonių. Miestas pastatytas Senos upės vingyje, abiejuose upės krantuose. Miestas visame pasaulyje gerai žinomas dėl gausybės istorinių paminklų bei savo unikalios kultūros.

Paryžius vienas romantiškiausių pasaulio miestų, žavintis savo  įstabia architektūra.
Tai – meilės, romantikos, stiliaus ir mados, meno ir kultūros miestas. Miestas, užburiantis savo prabanga ir, kartu, paprastumu. Paryžiuje galite rasti šimtus gražių restoranų ir kavinių, siūlančių tradicinius prancūzų patiekalus. Maisto gurmanai gali rinktis paragauti tikrų virtuvės šedevrų, tačiau Paryžiuje kainos pakankamai aukštos. Vis dėlto, visada yra išeitis, mat mieste daug paprastų vietų pavalgyti, gatvės bistro – siūlantys daugybė įvairių patiekalų.
 

Paris 2

Kelionės data:

Kovo 26 - 29

Kur pirkti lėktuvo bilietus?

Bilietus galite nusipirkti tiesioginiame Wizzair tinklalapyje.

pary=

Norėdami nusipirkti pigius lėktuvo bilietus, siūlytumėme nedvejoti – kuo pasiūlymas geresnis, tuo bilietai bus greičiau išpirkti.

Viešbučio užsakymas
Nusipirkus pigius lėktuvo bilietus reiktų pagalvoti apie vietą kurioje apsistosite. Siūlytume naudotis booking.com paslaugomis, nes tai pati didžiausia pasaulyje viešbučių rezervavimo sistema, kurioje tikrai atrasite sau tinkantį viešbutį tiek pagal kainos ir kokybės santykį.


Booking.com

NĖRA KOMENTARŲ

KOMENTUOTI