Norėdami nepraleisti naujienų, spauskite LIKE ant mūsų Facebook puslapio


Paskutinės minutės skrydžiai iš Kopenhagos į Meksikos kurortą Kankuną - tik 204 eurai į abi puses! Skrydžiai jau šį šeštadienį!

Kankunas - kurortas Karibų jūros pakrantėje, Jukatano pusiasalyje Meksikos Respublikoje. Jis įtrauktas į geriausių pasaulio kurortų dešimtuką. Kankuno pakrantėje (ilgis 25 km) turistams siūlomi pramogų ir prekybos centrai, naktiniai klubai, jachtų klubai, restoranai ir daugybė gerų viešbučių. Kankunas tapo žinomas pasaulyje dėl savo begalinių balto smėlio paplūdimių, skaidraus Karibų jūros vandens ir netoliese esančių majų civilizacijos paminklų.

Kankunas – vienas populiariausių Meksikos kurortų, kasmet aptarnaujantis apie septynis milijonus poilsiautojų. Pusė milijono vietinių gyventojų daugiausia dirba turizmo sferoje ir užtikrina poilsiautojams kokybišką poilsį.  Įdomus faktas tas, jog vos prieš 50 metų, čia gyveno tik keli žmonės, kurie prižiūrėjo kokoso palmių plantaciją. Puiki geografinė vietovės padėtis ir nuostabus klimatas idealiai tiko kurortui įkurti. Baltas paplūdimio smėlis ir žydras vandenynas, ko daugiau reikia tobuloms atostogoms?

kankunas

Skrydžio data: Lapkričio 24 - gruodžio 8

 

 Skrydžio maršrutas: Kopenhaga - Kankunas - Kopenhaga

Kur pirkti lėktuvo bilietus?
Norėdami nusipirkti bilietus ar pakeisti kelionės datą, tai galite padaryti paspaudę šią nuorodą

,ek

 

Norėdami nusipirkti pigius lėktuvo bilietus, siūlytumėme nedvejoti – kuo pasiūlymas geresnis, tuo bilietai bus greičiau išpirkti.

Viešbučio užsakymas:
Nusipirkus pigius lėktuvo bilietus reiktų pagalvoti apie vietą kurioje apsistosite. Siūlytume naudotis booking.com paslaugomis, nes tai pati didžiausia pasaulyje viešbučių rezervavimo sistema, kurioje tikrai atrasite sau tinkantį viešbutį tiek pagal kainos ir kokybės santykį.Booking.com

NĖRA KOMENTARŲ