Norėdami nepraleisti naujienų, spauskite LIKE ant mūsų Facebook puslapio


Super kaina! Dar pigesni skrydžiai iš Belfasto į Ispanijos kurortą - Maljorką! Rytoj (09.15) Maljorką galima pasiekti vos už 49 svarus! 

Maljorkos sala yra didžiausia Balearų salyno sala. Jos plotas yra 3640 kv. km, o pakrantės ilgis 554 km. Kitos didžiausios Balearų salyno salos - Ibiza, Menorka ir Formentera. O iš viso salyne priskaičiuojama apie 150 salų, tačiau dauguma jų tėra nedidelės uolėtos negyvenamos salelės. Balearų salynas yra autonominis Ispanijos regionas, kurio sostinė - Maljorkos Palma. Saloje dvi oficialios kalbos: katalonų ir ispanų.

Gyvenimas čia verda ištisus metus, nes švelnus Viduržemio jūros klimatas garantuoja gerą orą ir žiemą, ir vasarą. Į saloje esančią Marivento pilį kiekvieną rugpjūtį poilsiauti atvyksta ir karališkoji Ispanijos šeima. Saloje populiaru važinėtis dviračiais ir motoroleriais, kuriuos, kaip ir automobilius, galima išsinuomoti bet kurioje gyvenvietėje. Kalnų viršūnės siekia pusantro kilometro, tad visai nesunku į jas įkopti ir žvalgytis į atsivėrusius vaizdus. Daug kur yra turistams paženklintų takų, tad pasiklysti neįmanoma. Visi didieji naktiniai klubai ir specializuoti restoranai susitelkę sostinėje Palmoje.

Maljorka 2
Kelionės data:

09.15 - 09.22

Kelionės maršrutas: Belfastas - Maljorka - Belfastas

Norėdami nusipirkti bilietus ar pakeisti kelionės datą, tai galite padaryti paspaudę šią nuorodą.

mal

Maljorkoje apgyvendinimo kainos prasideda 31 svaro už naktį! Rekomenduojame naudotis patogiausia viešbučių paieškos sistema Hotels combined, kurioje galėsite palyginti kainas to paties kambario įvairiose rezervavimo sistemose ir išsirinkti pigiausią. Norėdami pradėti apgyvendinimo paiešką, spauskite čia.

Pavyzdžiui šis dvivietis kambarys nakčiai kainuoja nuo 57 Svarų, tad keliaujant dviese, vienam apsmeniui tik 28,5 svarų. Norėdami pamatyti daugiau informacijos apie viešbutį, atidarykite nuorodą Hotel Abelay arba paspauskite ant kambario nuotraukos esančios žemiau.

vie6

Viešbučio užsakymas:
Nusipirkus pigius lėktuvo bilietus reiktų pagalvoti apie vietą kurioje apsistosite. Siūlytume naudotis Hotelscombined.com paslaugomis, nes tai pati didžiausia pasaulyje viešbučių palyginimo sistema, kurioje tikrai atrasite sau tinkantį viešbutį tiek pagal kainos ir kokybės santykį. Kadangi mes neimame jokių mokesčių už teikiamas akcijas ir pigių lėktuvo bilietų paieškas, būtume labai Jums dėkingi jei viešbučius rezervuotumėte per mūsų viešbučių paieškas kurias rasite kiekvienos naujienos apačioje. Tai padeda mums judėti toliau ir stengtis atrasti vis geresnių pasiūlymų, kuriais galime dalintis su Jumis.

NĖRA KOMENTARŲ