Norėdami nepraleisti naujienų, spauskite LIKE ant mūsų Facebook puslapio


Atpigo tiesioginiai skrydžiai iš Londono ir Birmingemo į Dominikos Respubliką! Tiesioginiai skrydžiai į abi puses - tik  nuo 229 svarų! 

Dominikos Respublika - daugiaveidė sala. Nuo Dominikos Respublikos Kolumbas pradėjo Naujojo Pasaulio užkariavimą. Šalyje vis dar ryškus kolonizavimo kultūrinis palikimas, ypač šalies sostinėje Santo Dominge. Salos viduryje esanti kalnų virtinė apsupta tropinių miškų. Balto smėlio paplūdymiai vilioja plaukikus, nardytojus ir burlentininkus. Gamtos mylėtojai čia galės klaidžioti po atogrąžų ir mangrovių miškus, kopti į kalnus ar taškytis upėse bei kriokliuose.

Dominika garsėja puikiais paplūdimiais, kurie traukia jėgos aitvarų ir banglenčių sporto aistruolius. Ypač gražiais paplūdimiais garsėja Punta Canos ir Puerto Platos kurortai. Šalies sostinė pasižymi įprastu didmiesčiams šurmuliu, o architektūroje jaučiamas istorijos palikimas.

dominikasKelionės data: (Iš Birmingemo)

Balandžio 21 - Gegužės 5

Balandžio 24 - Gegužės 5

Balandžio 24 - Gegužės 8

Kelionės data: (Iš Londono)

Balandžio 22 - Gegužės 6

 Kur pirkti lėktuvo bilietus?
Skrydžiui iš Birmingemo: Norėdami nusipirkti bilietus ar pakeisti kelionės datą, tai galite padaryti  paspaudę šią nuorodą.

punta

Skrydžiui iš Londono: Norėdami nusipirkti bilietus ar pakeisti kelionės datą, tai galite padaryti  paspaudę šią nuorodą.

lond

Viešbučio užsakymas:
Nusipirkus pigius lėktuvo bilietus reiktų pagalvoti apie vietą kurioje apsistosite. Siūlytume naudotis booking.com paslaugomis, nes tai pati didžiausia pasaulyje viešbučių rezervavimo sistema, kurioje tikrai atrasite sau tinkantį viešbutį tiek pagal kainos ir kokybės santykį.Booking.com

NĖRA KOMENTARŲ

KOMENTUOTI