Norėdami nepraleisti naujienų, spauskite LIKE ant mūsų Facebook puslapio


Jei mėgstate žydrą vandenį ir baltą paplūdimio smėlį, tai šis pasiūlymas kaip tik Jums! Tiesioginiai skrydžiai iš Varšuvos į Jamaiką labai pigūs - tik nuo 359 eurų į abi puses, taip pat yra įskaičiuotas 20 kg bagažas!  Varšuvą pigiai ir patogiai galite pasiekti su Lux Express autobusais!

Jamaika - tai viena iš Karibų jūros salų,  įsikūrusi į vakarus nuo Haičio bei į pietus nuo Kubos Kaip sala - Jamaika Karibuose yra trečia, o kaip valstybė ketvirta. Salos centrinėje dalyje stukso Mėlynieji kalnai (aukštis iki 2256 m), apsupti siauros pakrantės žemumos. Dėl šios priežasties dauguma miestų įsikūrę pakrantėje.

Jamaikoje, kaip ir kitose Karibų jūros salose, netrūksta paplūdimių, bet didelė teritorijų dalis kalnuota. Vidutinė sausio - vasario mėnesių temperatūra Jamaikoje 25 laipsniai (21 naktimis - 28 dienomis)

Montego-BayKelionės maršrutas: Varšuva - Montego Bėjus - Varšuva

Kelionės data:

Sausio 23 - Vasario 6    359 eurai

Vasario 6 - 13              462 eurai

Vasario 6 - 20              462 eurai

 Kur pirkti lėktuvo bilietus?

Norėdami nusipirkti bilietus ar pakeisti kelionės datą, tai galite padaryti  paspaudę šią nuorodą.

montego bayNorėdami nusipirkti pigius lėktuvo bilietus, siūlytumėme nedvejoti – kuo pasiūlymas geresnis, tuo bilietai bus greičiau išpirkti.

Viešbučio užsakymas:
Nusipirkus pigius lėktuvo bilietus reiktų pagalvoti apie vietą kurioje apsistosite. Siūlytume naudotis booking.com paslaugomis, nes tai pati didžiausia pasaulyje viešbučių rezervavimo sistema, kurioje tikrai atrasite sau tinkantį viešbutį tiek pagal kainos ir kokybės santykį.Booking.com

NĖRA KOMENTARŲ