Šiuos pigius skrydžius radome ,,Azuon'' programos dėka!
Norėdami nepraleisti naujienų, spauskite LIKE ant mūsų Facebook puslapio


Šioje naujienoje rasite pigiausius skrydžius į Tenerifės ir Gran Kanarijos salas iš daugybės Europos miestų, kuriuose gyvena lietuviai. 

Štai kodėl verta aplankyti Kanarų salas.

Tenerifė – didžiausia Kanarų salyno sala, kurioje gyvena beveik milijonas žmonių. Salos sostinė – Tenerifės Santa Krusas. Tenerifė ne veltui  vadinama „Amžinojo pavasario sala“. Švelnus ir šiltas klimatas visus metus vilioja poilsiautojus į salą iš viso pasaulio.

Salos centre stūkso Tenerifės puošmena - Teidės ugnikalnis. Šis ugnikalnis – ne tik aukščiausia Ispanijos viršūnė, bet ir aukščiausias kalnas Atlanto vandenyne. Nuolat turistų lankoma viršūnė dalija salą į dvi klimato zonas – drėgną su gausia augalija šiaurėje ir saulėtą bei sausą pietvakariuose. Kadangi pietinėje salos dalyje yra šilčiau, čia įsikūrę didieji kurortai, kuriuose siūlomos visos įmanomos pramogos turistams: unikalus ugnikalnių peizažas, vandens ir sausumos sportas, kurortai ir neįprasti vulkaninio tamsaus smėlio paplūdimiai.

Pirma priežastis, dėl kurios Kanarų Tenerifė ypač patraukli poilsiautojams iš rimtą žiemą turinčių šalių, yra subtropinis, tačiau švelnus jūrinis klimatas. Visus 12 mėnesių jūra tinka maudynėms, oro temperatūra šiltuoju metų laiku svyruoja tarp 26-28 °C, žiemą – tarp 20-22 °C.

ten

Gran Kanarija yra trečia pagal dydį sala Ispanijai priklausančiame Kanarų salyne, kuris yra Atlanto vandenyne, 210 km nuo šiaurės vakarų Afrikos ir už 4420 km nuo Vilniaus. Svarbiausias miestas – Las Palmas de Gran Kanarija.

Saloje galima rasti ir įkaitusio smėlio dykumų, ir subtropinių miškų, ir užgesusių ugnikalnių, ir kalnų. Per salos vidurį eina El Kumbre kalnų grandinė su aukščiausia salos viršukalne Las Nieves, siekiančia 2000 m. aukštį virš jūros lygio. Pušynus saloje keičia kavos, bananų plantacijos, abrikosų sodai, migdolų ir palmių giraitės. Tokios gamtos įvairovės tokiame nedideliame plote niekur kitur pasaulyje nerasite. Sala net vadinama miniatiūriniu žemynu, kadangi čia galima rasti įvairiausių klimato zonų.

Sakoma, kad Gran Kanarijoje – amžinas pavasaris, nes žiemą oro temperatūra nenusileidžia žemiau 20°C, vasarą retai viršija 30°C. Vandens temperatūra svyruoja tarp 18°C žiemą ir 22°C vasarą. Vietiniai teigia, kad dėl palankaus vėjo Gran Kanarijoje buriuoti galima kasdien. 43 proc. salos teritorijos paskelbtos saugomomis gamtinėmis zonomis, čia įkurti net 8 draustiniai. Verta kovo mėnesį saloje pamatyti ir migdolų žydėjimo metą - kalnuose migdolai apaugę beveik visus šlaitus, tad žydint atrodo tarsi jie būtų padengti sniegu.

gran ka

<Skrydžiai iš Edinburgo į Gran Kanariją nuo 46 eurų į abi puses>

<Skrydžiai iš Edinburgo į Tenerifę nuo 54 eurų į abi puses>

<Skrydžiai iš Belfasto į Tenerifę nuo 50 eurų į abi puses>

<Skrydžiai iš Liverpulio į Gran Kanariją nuo 46 eurų į abi puses>

<Skrydžiai iš Londono į Gran Kanariją nuo 45 eurų į abi puses>

<Skrydžiai iš Londono į Tenerifę nuo 45 eurų į abi puses>

<Skrydžiai iš Birmingemo į Tenerifę nuo 46 eurų į abi puses>

<Skrydžiai iš Oslo į Gran Kanariją nuo 59 eurų į abi puses>

<Skrydžiai iš Oslo į Tenerifę nuo 67 eurų į abi puses>

<Skrydžiai iš Stokholmo į Gran Kanariją nuo 76 eurų į abi puses>

<Skrydžiai iš Stokholmo į Tenerifę nuo 80 eurų į abi puses>

<Skrydžiai iš Frankfurto į Gran Kanariją nuo 50 eurų į abi puses>

<Skrydžiai iš Frankfurto į Tenerifę nuo 59 eurų į abi puses>

<Skrydžiai iš Berlyno į Gran Kanariją nuo 64 eurų į abi puses>

Skrydžiai iš Lietuvos yra su persėdimais ir kainos prasideda nuo 90 eurų į abi puses! Norėdami, jog Jums surastume pigiausius skrydžius iš Vilniaus ar Kauno oro uostų, susisiekite su mumis e - paštu: kolumbokeliones@gmail.com arba žinute Facebook puslapyje.

Viešbutis

Žiemos metu kaip įprasta yra daug pigesni nei sezono metu. Tai dar viena papildoma priežastis, kodėl verta į Kanarų salas keliauti žiemos metu. Viešbučių pasirinkimas tikrai nemažas bei dažnai gali rasti viešbutį, kuris taiko nemažas nuolaidas. Didžiausioje pasaulyje viešbučių rezervavimo sistemų Booking.com rasite didelį apgyvendinimo įstaigų pasirinkimą. Pvz.: šiame Be Smart Florida Plaza viešbutyje, nakvynė dviems asmenims parai kainuos tik 44 eurus. Žinoma viešbutį kiekvienas renkamės pagal savo poreikius bei finansus. 

plazaNorėdami nusipirkti pigius lėktuvo bilietus, siūlytumėme nedvejoti – kuo pasiūlymas geresnis, tuo bilietai bus greičiau išpirkti. Jeigu Jus domina kitos kelionių kryptys ir norite sužinoti pigiausių bilietų pasiūlymus bei turite klausimų, prašome kreiptis nurodytais kontaktais. Pasistengsime su Jumis kuo greičiau susisiekti ir pasiūlyti Jums geriausius variantus.

Viešbučio užsakymas:
Nusipirkus pigius lėktuvo bilietus reiktų pagalvoti apie vietą kurioje apsistosite. Siūlytume naudotis booking.com paslaugomis, nes tai pati didžiausia pasaulyje viešbučių rezervavimo sistema, kurioje tikrai atrasite sau tinkantį viešbutį tiek pagal kainos ir kokybės santykį. Kadangi mes neimame jokių mokesčių už teikiamas akcijas ir pigių lėktuvo bilietų paieškas, būtume labai Jums dėkingi jei viešbučius rezervuotumėte per mūsų booking.com paieškas kurias rasite kiekvienos naujienos apačioje.  Tai padeda mums judėti toliau ir stengtis atrasti vis geresnių pasiūlymų, kuriais galime dalintis su Jumis.


Booking.com

NĖRA KOMENTARŲ